ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Десята сесія

РІШЕННЯ

від 28.09.2011 р. N 51

Про розгляд протесту прокуратури міста Хмельницького

У протесті прокуратура міста Хмельницького вказує на те, що рішення 33-ої сесії Хмельницької міської ради N 16 від 26.02.2010 р. "Про передачу земельних ділянок у власність громадянам, внесення змін та втрату чинності пунктів рішень виконавчого комітету та сесії міської ради" в частині надання земельної ділянки гр. Задорожньому В. С. - п. 20 додатка 2, є незаконним і підлягає скасуванню.

Протест прокуратури міста Хмельницького підлягає задоволенню з наступних підстав.

Згідно статуту гаражного кооперативу "Мир" прийом громадян в члени кооперативу та виділення їм земельних ділянок вирішується виключно загальними зборами.

Проведеною прокуратурою м. Хмельницького перевіркою встановлено, що Маркін В. Г., обіймаючи посаду голови гаражного кооперативу "Мир", знаючи, що Задорожній В. С. загальними зборами в члени кооперативу не приймався, склав та передав останньому завідомо неправдивий документ-довідку N 91 від 09.09.2009 року про те, що Задорожній В.С. являється членом гаражного кооперативу "Мир" та займає земельну ділянку площею 21 кв. м у блоці "О" бокс N 9. В подальшому зазначена довідка послужила підставою для розроблення проекту землеустрою щодо відведення вказаної земельної ділянки та прийняття сесією Хмельницької міської ради рішення від 26.02.2010 року N 16, яким передано Задорожньому В. С. у приватну власність земельну ділянку площею 21 кв. м у згаданому кооперативі.

За фактом зловживання службовим становищем та вчинення, при цьому, службового підроблення документів відносно Маркіна В. Г. прокуратурою міста порушено кримінальну справу за ч. 1 ст. 364, ч. 1 ст. 366 КК України. Дана кримінальна справа з обвинувальним висновком спрямована до Хмельницького міськрайонного суду.

Враховуючи, що підроблена Маркіним В. Г. довідка слугувала підставою для прийняття Хмельницькою міською радою рішення від 26.02.2010 року N 16 про надання Задорожньому В. С. у приватну власність земельної ділянки площею 21 кв. м в гаражному кооперативі "Мир", вказане рішення, у зв'язку з цим, підлягає скасуванню.

На підставі викладеного, керуючись ст. 21 Закону України "Про прокуратуру", Земельним кодексом України, Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада вирішила:

1. Протест прокуратури міста Хмельницького на п. 20 додатка 2 рішення 33-ої сесії Хмельницької міської ради N 16 від 26.02.2010 р. "Про передачу земельних ділянок у власність громадянам, внесення змін та втрату чинності пунктів рішень виконавчого комітету та сесії міської ради" в частині надання гр. Задорожньому В. С. земельної ділянки площею 21 м2 по вул. Рибалка, 63/1-б, у гаражному кооперативі "Мир", блок О, бокс 9 задовольнити.

2. Скасувати рішення 33-ої сесії Хмельницької міської ради N 16 від 26.02.2010 р. "Про передачу земельних ділянок у власність громадянам, внесення змін та втрату чинності пунктів рішень виконавчого комітету та сесії міської ради" в частині надання гр. Задорожньому В. С. земельної ділянки площею 21 м2 по вул. Рибалка, 63/1-б, у гаражному кооперативі "Мир", блок О, бокс 9.

3. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови І. Прокопця та директора департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів В. Швеця.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова

С. Мельник

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали