МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ТА БУДІВНИЦТВА УКРАЇНИНАУКОВО-ТЕХНІЧНА РАДА

РІШЕННЯ

від 11 серпня 2011 року N 93

Про розгляд робочого проекту "Будівництво каналізаційних очисних споруд у м. Бориспіль. Коригування робочого проекту"

Розглянувши робочий проект "Будівництво каналізаційних очисних споруд у м. Бориспіль. Коригування робочого проекту", науково-технічна рада вирішила:

Рекомендувати до погодження Міністерством проект розпорядження Кабінету Міністрів України стосовно затвердження зазначеного проекту будови після усунення зауважень, висловлених на засіданні президії НТР, за якими замовнику разом з проектувальником необхідно:

- забезпечити отримання позитивного експертного звіту відповідно до Порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.05.2011 N 560 "Про затве...

 

Доступ до документа «Рішення Міністерства регіонального розвитку та будівництва України від 11.08.2011 № 93 Про розгляд робочого проекту "Будівництво каналізаційних очисних споруд у м. Бориспіль. Коригування робочого проекту"» обмежений. Весь текст доступний користувачам Норматив PRO.

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали