ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 22 червня 2012 року N 333

Про розгляд скарг на рішення митного органу про відмову у митному оформленні

З метою створення сприятливих умов для полегшення торгівлі, збільшення товарообігу через митний кордон України та забезпечення неухильного дотримання законодавства України з питань державної митної справи наказую:

1. Установити, що перевірки митними органами доводів скарг суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності на рішення про відмову у митному оформленні проводяться у строк, що не перевищує 24 годин з моменту отримання митними органами таких скарг.

2. Визначити Департамент організації митного контролю та оформлення Держмитслужби України відповідальним за координацію, облік та контроль заходів реагування на скарги суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності на рішення митних органів про відмову у митному оформленні.

3. Керівникам митних органів забезпечити:

об'єктивну та всебічну перевірку доводів скарг на рішення митних органів про відмову у митному оформленні та прийняття відповідних рішень у строк, що не перевищує 24 годин з моменту отримання митними органами таких скарг;

у випадках неправомірних дій посадових осіб митних органів - вжиття негайних заходів по припиненню таких дій;

забезпечення поновлення порушених прав та реального виконання прийнятого у зв'язку із скаргою рішення;

виявлення та усунення причин та умов, що сприяли неправомірним діям посадових осіб митних органів;

проведення особистих зустрічей з керівниками (представниками) суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності, скарги яких розглядаються;

інформування Департаменту організації митного контролю та оформлення Держмитслужби України протягом двох годин про надходження скарги на рішення митного органу про відмову у митному оформленні та протягом двох годин - про результати розгляду цієї скарги.

4. Директору Департаменту організації митного контролю та оформлення Держмитслужби України:

забезпечити моніторинг та аналіз ситуації з розгляду скарг суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності на рішення митних органів про відмову у митному оформленні;

інформацію про стан справ з розгляду скарг суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності на рішення митних органів про відмову у митному оформленні подавати у вигляді щоденної оперативної довідки керівництву Державної митної служби України.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Голови Державної митної служби України Дороховського О. М.

 

Т. в. о. Голови Державної
митної служби України

О. М. Дороховський

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали