МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ТА БУДІВНИЦТВА УКРАЇНИНАУКОВО-ТЕХНІЧНА РАДА

РІШЕННЯ

від 8 квітня 2011 року N 30

Про розгляд скоригованого проекту "Реконструкція аеродрому в ДП "Міжнародний аеропорт "Львів" (коригування)"

Розглянувши скоригований проект "Реконструкція аеродрому в ДП "Міжнародний аеропорт "Львів" (коригування)", науково-технічна рада вирішила:

1. Інформацію директора з розвитку аеропорту ДП "Дирекція з будівництва об'єктів ЄВРО 2012 у м. Львові" Шульги М. І. та головного інженера проекту УДПТ НДІ ЦА "Украеропроект" Рудого В.І. про скоригований проект "Реконструкція аеродрому в ДП "Міжнародний аеропорт "Львів" (коригування)" взяти до відома.

2. Управлінню ціноутворення, експертизи та контролю вартості у будівництві (Губень П. І.) та Управлінню промислової забудови (Глухов В. О.) раз...

 

Доступ до документа «Рішення Міністерства регіонального розвитку та будівництва України від 08.04.2011 № 30 Про розгляд скоригованого проекту "Реконструкція аеродрому в ДП "Міжнародний аеропорт "Львів" (коригування)"» обмежений. Весь текст доступний користувачам Норматив PRO.

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали