МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ТА БУДІВНИЦТВА УКРАЇНИНАУКОВО-ТЕХНІЧНА РАДА

РІШЕННЯ

від 4 квітня 2011 року N 28

(у робочому порядку)

Про розгляд скоригованого робочого проекту "Учбово-тренувальний центр. Корпус "Г". Запорізька АЕС. Завершення будівництва та прийняття в експлуатацію Запорізької АЕС в цілому. Промбудівництво"

Розглянувши скоригований робочий проект "Учбово-тренувальний центр. Корпус "Г". Запорізька АЕС. Завершення будівництва та прийняття в експлуатацію Запорізької АЕС в цілому. Промбудівництво", науково-технічна рада вирішила:

Відповідно до позитивного висновку N 00-00014-10 від 02.09.2010 комплексної державної експертизи щодо робочого проекту "Учбово-тренувальний центр. Корпус "Г". Запорізька АЕС. Завершення будівництва та прийняття в експлуатацію Запорізької АЕС в ц...

 

Доступ до документа «Рішення Міністерства регіонального розвитку та будівництва України від 04.04.2011 № 28 Про розгляд скоригованого робочого проекту "Учбово-тренувальний центр. Корпус "Г". Запорізька АЕС. Завершення будівництва та прийняття в експлуатацію Запорізької АЕС в цілому. Промбудівництво"» обмежений. Весь текст доступний користувачам Норматив PRO.

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали