НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЗВ'ЯЗКУ ТА ІНФОРМАТИЗАЦІЇ

РІШЕННЯ

від 27 квітня 2012 року N 220

Про розгляд та затвердження пропозиції на 2012 рік до каталогу пропозицій щодо взаємоз'єднання телекомунікаційних мереж

Відповідно до статті 59 Закону України "Про телекомунікації" та Правил взаємоз'єднання телекомунікаційних мереж загального користування, затверджених рішенням НКРЗ від 08.12.2005 N 155 та зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 27.01.2006 за N 71/11945 (зі змінами), з метою регулювання взаємодії операторів при взаємоз'єднанні телекомунікаційних мереж, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, вирішила:

1. Затвердити, опублікувати в каталозі пропозицій щодо взаємоз'єднання телекомунікаційних мереж та оприлюднити на веб-сайті НКРЗІ надану ПАТ "Укртелеком" пропозицію про взаємоз'єднання телекомунікаційних мереж загального користування.

Номер пропозиції та місце розташування точки взаємоз'єднання:

- 252-12, м. Бровари, (ЦАТС).

2. Департаменту забезпечення діяльності оприлюднити рішення на офіційній сторінці Комісії в мережі Інтернет та опублікувати у журналі "Бюлетень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації" (офіційне видання).

 

Голова

П. Яцук





 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали