МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ТА БУДІВНИЦТВА УКРАЇНИДЕРЖАВНА АРХІТЕКТУРНО-БУДІВЕЛЬНА ІНСПЕКЦІЯ

ЛИСТ

від 31.01.2011 р. N 40-17/1-363

Про розгляд звернення

Державна архітектурно-будівельна інспекція України розглянула ваше звернення щодо накладення адміністративних стягнень за правопорушення у сфері містобудування та повідомляє наступне.

Відповідно до статті 2 Закону України "Про відповідальність підприємств, їх об'єднань, установ та організацій за правопорушення у сфері містобудування" посадові особи інспекцій державного архітектурно-будівельного контролю мають право одержувати від замовників, проектних і будівельних організацій та підприємств будівельної індустрії необхідну для виконання покладених на них функцій нормативно-технічну, проектну та іншу документацію.

Як вбачається у наведеній нормі...

 

Доступ до документа «Лист Державної архітектурно-будівельної інспекція від 31.01.2011 № 40-17/1-363 Про розгляд звернення [щодо накладення адміністративних стягнень за правопорушення у сфері містобудування]» обмежений. Весь текст доступний користувачам Норматив PRO.

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали