Додаткова копія: Про розмір внеску, що сплачується суб'єктами аудиторської діяльності на користь Аудиторської палати України

РАДА АУДИТОРСЬКОЇ ПАЛАТИ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 25 квітня 2019 року N 12/1

Про розмір внеску, що сплачується суб'єктами аудиторської діяльності на користь Аудиторської палати України

Керуючись статтею 15 Закону України "Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність" (Закон N 2258-VIII), Статутом Аудиторської палати України, затвердженим рішенням установчого з'їзду аудиторів України 14 липня 2018 р., Положенням про Раду Аудиторської палати України, затвердженим рішенням установчого з'їзду аудиторів України 14 липня 2018 р., у зв'язку з прийняттям постанови Кабінету Міністрів України від 10 квітня 2019 р. N 313 "Про розмір внеску, що сплачується суб'єктами аудиторської діяльності на користь Органу суспільного нагляду за аудиторською діяльністю" (Постанова N 313), Рада Аудиторської палати України вирішила:

1. Визначити, що розмір внеску, який сплачується суб'єктами аудиторської діяльності на користь Аудиторської палати України, становить (без урахування податку на додану вартість) 0,8 відсотків суми винагороди за кожним договором з надання аудиторських послуг з обов'язкового аудиту підприємствам, які не є підприємствами, що становлять суспільний інтерес.

2. Внески сплачуються суб'єктами аудиторської діяльності з договорів з надання аудиторських послуг з обов'язкового аудиту підприємствам, які не є підприємствами, що становлять суспільний інтерес, звіт за якими було видано після 01 січня 2019 року.

3. Доручити Секретаріату Аудиторської палати України оприлюднити це рішення на офіційному веб-сайті Аудиторської палати України.

 

Голова АПУ

Т. О. Каменська
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали