ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 22.11.2011 р. N 2161

Київ

Про розміщення Арт-галереї під відкритим небом на вул. Набережно-Хрещатицькій, причали NN 1, 2

Відповідно до законів України "Про столицю України - місто-герой Київ", "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 25.12.2008 N 1051/1051 "Про Правила благоустрою міста Києва" (зі змінами і доповненнями), з метою сприяння розвитку культурного рівня киян та гостей столиці та в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Подільській районній в місті Києві державній адміністрації утворити Арт-галерею під відкритим небом на вул. Набережно-Хрещатицькій, причали NN 1, 2 у Подільському районі та здійснити заходи, пов'язані з організацією урочистого відкриття, яке відбудеться в рамках святкування Дня столиці і Дня Києва у 2012 році.

2. Визначити Подільську районну в місті Києві державну адміністрацію замовником розміщення та функціонування Арт-галереї під відкритим небом.

3. Замовнику:

3.1. У встановленому законодавством порядку визначити виконавця, відповідального за розміщення та функціонування Арт-галереї під відкритим небом на земельній ділянці за адресою: вул. Набережно-Хрещатицька, причали NN 1, 2.

3.2. Забезпечити виконання робіт щодо розміщення Арт-галереї під відкритим небом згідно з Правилами благоустрою міста Києва, затвердженого рішенням Київської міської ради від 25.12.2008 N 1051/1051 (із змінами і доповненнями).

3.3. Розробити та погодити з Головним управлінням містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) план заходів, пов'язаних з розміщенням Арт-галереї під відкритим небом, схему прив'язки розміщення Арт-галереї під відкритим небом та графічні (інформаційні) додатки до плану заходів (ескізи панно, стендів, пілонів, стовпів з вказівниками напрямків руху та інших інформаційних покажчиків).

3.4. Забезпечити виконання робіт з виготовлення та монтажу Арт-галереї під відкритим небом із дотриманням вимог діючого законодавства щодо порядку виконання робіт.

4. Взяти до уваги, що фінансування витрат, пов'язаних з розміщенням та функціонуванням Арт-галереї під відкритим небом, буде здійснюватись за рахунок спонсорських коштів.

5. Головному управлінню культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) у разі необхідності надавати всебічну методичну допомогу у розміщенні Арт-галереї під відкритим небом.

6. Просити ПАТ "Київенерго" забезпечити під'єднання до живлення Арт-галереї під відкритим небом.

7. КП "Київміськсвітло" забезпечити під'єднання до живлення декоративного світла та нічного освітлення експозиції Арт-галереї під відкритим небом.

8. Просити Головне управління Міністерства внутрішніх справ України в м. Києві забезпечити охорону громадського порядку та цілодобову охорону Арт-галереї під відкритим небом, а також забезпечити умови для вільного заїзду та виїзду транспорту під час урочистого відкриття Арт-галереї під відкритим небом.

9. КП "Київкомунсервіс" здійснити встановлення туалетів та їх обслуговування на вул. Набережно-Хрещатицькій, причали NN 1, 2 відповідно до заявки замовника.

10. Заступникові голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків прийняти рішення щодо забезпечення висвітлення змісту цього розпорядження в засобах масової інформації.

11. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків та голову Подільської районної в місті Києві державної адміністрації Матвієнка П. М.

 

Виконуючий обов'язки голови

О. Мазурчак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали