МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 11 травня 2011 року N 273

Про розподіл медичного обладнання для Харківської області

Відповідно до підпункту 3 пункту 4 Положення про Міністерство охорони здоров'я України, затвердженого Указом Президента від 24.07.2000 N 918/2000, з метою забезпечення лікувально-профілактичних закладів Харківської області медичним обладнанням, відповідно до договору безоплатної поставки від 22.09.2010, укладеного між державним підприємством для постачання медичних установ "Укрмедпостач" (далі - ДП "Укрмедпостач") та VAMED Engineering Gmbh&CO KG, наказую:

1. Затвердити Розподіл медичного обладнання для лікувально-профілактичних закладів охорони здоров'я Харківської області, отриманого відповідно до договору безоплатної поставки від 22.09.2010, укладеного між ДП "Укрмедпостач" та VAMED Engineering Gmbh&CO KG (далі - медичне обладнання), що додається.

2. Контрольно-ревізійному відділу спільно з відділом супроводу та моніторингу державних програм Управління конкурсних закупівель та виконання державних програм Департаменту фінансово-ресурсного забезпечення та бухгалтерського обліку забезпечити контроль за цільовим використанням медичного обладнання.

3. Директору ДП "Укрмедпостач" Петренку М. Я. забезпечити:

3.1. Поставку медичного обладнання до лікувально-профілактичних закладів охорони здоров'я відповідно до затвердженого Розподілу.

3.2. Здійснення обліку медичного обладнання відповідно до вимог чинного законодавства.

3.3. Подання до Департаменту фінансово-ресурсного забезпечення та бухгалтерського обліку фінансової звітності відповідно до вимог чинного законодавства.

Термін: щокварталу до 15 числа місяця,
наступного за звітним кварталом.

4. Начальнику Головного управління охорони здоров'я Харківської обласної державної адміністрації Галацану О. В. забезпечити:

4.1. Облік медичного обладнання відповідно до вимог законодавства.

4.2. Контроль за введенням в дію медичного обладнання, його збереженням і раціональним використанням.

5. Контроль за виконанням цього наказу лишаю за собою.

 

В. о. Міністра

О. В. Аніщенко

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства охорони здоров'я України
11.05.2011 N 273

Розподіл медичного обладнання для лікувально-профілактичних закладів охорони здоров'я Харківської області, отриманого відповідно до договору безоплатної поставки від 22.09.2010, укладеного між ДП "Укрмедпостач" та VAMED Engineering Gmbh&CO KG

N з/п

Номенклатура

Апарат для анестезії Leon

Ціна за одиницю, євро

Кількість, од.

Вартість, євро

1

2

3

4

5

1

Нововодолазька центральна районна лікарня Харківської області

24723,00

1

24723,00

 

Разом

 

1

24723,00

 

Директор Департаменту
фінансово-ресурсного забезпечення
та бухгалтерського обліку

І. І. Дєєва

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали