МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 28 листопада 2011 року N 828

Про розподіл медичного обладнання, закупленого за кошти Державного бюджету України у 2011 році

З метою раціонального і цільового використання медичного обладнання, закупленого за кошти Державного бюджету України у 2011 році за бюджетною програмою КПКВК 2301400 "Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру", відповідно до протоколу засідання Комітету з конкурсних торгів МОЗ України від 18.11.2011 N 80 наказую:

1. Розподілити автоматизовані аналізатори закритого типу для здійснення досліджень методом імунохемілюмінесцентного аналізу (хемілюмінесцентний аналізатор закритого типу Architect i2000sr: ARCHITECT i2000sr Processing module ARCHITECT i2000sr системний модуль в комплекті, закуплені за кошти Державного бюджету України у 2011 році за бюджетною програмою КПКВК 2301400 "Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру" в частині заходів з розвитку донорства крові та її компонентів (далі - медичне обладнання), для Головного управління охорони здоров'я Харківської обласної державної адміністрації у кількості 2 шт. за ціною 1596000,0 грн. на суму 3192000,0 гривень.

2. Контрольно-ревізійному відділу спільно з Департаментом лікувально-профілактичної допомоги забезпечити організацію контролю за цільовим використанням медичного обладнання у регіонах.

3. Управлінню бухгалтерського обліку забезпечити перерахування коштів за бюджетною програмою КПКВК 2301400 "Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру" на рахунок постачальника відповідно до умов договору.

4. Генеральному директору ДУО "Політехмед" Девку В. Ф. забезпечити:

4.1. Прийняття медичного обладнання відповідно до умов договору.

4.2. Своєчасну доставку медичного обладнання до Головного управління охорони здоров'я Харківської обласної державної адміністрації згідно з затвердженим розподілом.

4.3. Подання щомісяця до 15 числа до відділу супроводу та моніторингу державних програм Департаменту фінансово-ресурсного забезпечення інформації про виконання поставок медичного обладнання до Головного управління охорони здоров'я Харківської обласної державної адміністрації.

5. Начальнику Головного управління охорони здоров'я Харківської обласної державної адміністрації забезпечити:

5.1. Облік медичного обладнання відповідно до вимог законодавства.

5.2 Контроль за введенням в дію медичного обладнання, його збереженням та раціональним використанням.

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

В. о. Міністра

Г. М. Калішенко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали