Додаткова копія: Про Розподіл медичного виробу "Контейнер потрійний для крові з розчином антикоагулянту, що не містить аденін, та розчином консерванта, що містить аденін" для забезпечення розвитку донорства крові та її компонентів, закупленого за кошти Державного бюджету України на 2017 рік

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 17 жовтня 2018 року N 1872

Про Розподіл медичного виробу "Контейнер потрійний для крові з розчином антикоагулянту, що не містить аденін, та розчином консерванта, що містить аденін" для забезпечення розвитку донорства крові та її компонентів, закупленого за кошти Державного бюджету України на 2017 рік

Відповідно до пункту 5 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виконання програм та здійснення централізованих заходів з охорони здоров'я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 березня 2011 року N 298 "Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виконання програм та здійснення централізованих заходів з охорони здоров'я" (Постанова N 298), пункту 8 Положення про Міністерство охорони здоров'я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року N 267 (Постанова N 267), з метою раціонального та цільового використання медичного виробу "Контейнер потрійний для крові з розчином антикоагулянту, що не містить аденін, та розчином консерванта, що містить аденін" для забезпечення розвитку донорства крові та її компонентів, закупленого за кошти Державного бюджету України на 2017 рік (Закон N 1801-VIII) за бюджетною програмою КПКВК 2301400 "Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру" за напрямом "Закупівля лікарських засобів, імунобіологічних препаратів (вакцин), медичних виробів, інших товарів і послуг" у частині "Закупівля лікарських засобів та медичних виробів для забезпечення розвитку донорства крові та її компонентів", наказую:

1. Затвердити Розподіл медичного виробу "Контейнер потрійний для крові з розчином антикоагулянту, що не містить аденін, та розчином консерванта, що містить аденін" для забезпечення розвитку донорства крові та її компонентів, закупленого за кошти Державного бюджету України на 2017 рік (Закон N 1801-VIII) за бюджетною програмою КПКВК 2301400 "Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру" за напрямом "Закупівля лікарських засобів, імунобіологічних препаратів (вакцин), медичних виробів, інших товарів і послуг" у частині "Закупівля лікарських засобів та медичних виробів для забезпечення розвитку донорства крові та її компонентів", що додається*.


* Не наводиться.

2. Державному підприємству "Укрмедпостач" МОЗ України (Гайдук Л. В.) забезпечити:

1) прийняття медичного виробу;

2) своєчасну доставку медичного виробу згідно з затвердженим цим наказом Розподілом.

3. Керівникам структурних підрозділів з питань охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та обласних державних адміністрацій, Національної дитячої спеціалізованої лікарні "ОХМАТДИТ" МОЗ України, Національного інституту раку МОЗ України, Державної установи "Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії" МОЗ України та Державної установи "Інститут серця МОЗ України" забезпечити, у разі отримання медичного виробу:

1) персональну відповідальність за збереження та раціональне використання медичного виробу;

2) подання щомісяця до Державного підприємства "Укрмедпостач" МОЗ України актів списання медичного виробу у термін до 06 числа місяця, наступного за звітним.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра з питань європейської інтеграції Стефанишину О. А.

 

В. о. Міністра

У. Супрун
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали