ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 30.06.2011 р. N 272

Про розподіл обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на 2011 рік

Відповідно до статті 34 Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік", постанови Кабінету Міністрів України від 11 травня 2011 року N 503 "Про затвердження Порядку перерахування у 2011 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, що вироблялася, транспортувалася та постачалася населенню, яка виникла у зв'язку з невідповідністю фактичної вартості теплової енергії тарифам, що затверджувалися або погоджувалися відповідними органами державної влади чи органами місцевого самоврядування" (Постанова N 503), рішення обласної ради від 28 грудня 2010 року N 2/47 "Про обласний бюджет на 2011 рік", зі змінами, повідомлення Державного казначейства України від 10 червня 2011 року N 64 про зміни розпису асигнувань державного бюджету на 2011 рік:

1. Збільшити доходи спеціального фонду обласного бюджету на 52,4 млн. грн. за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, що вироблялася, транспортувалася та постачалася населенню, яка виникла у зв'язку з невідповідністю фактичної вартості теплової енергії тарифам, що затверджувалися або погоджувалися відповідними органами державної влади чи органами місцевого самоврядування.

2. Розподілити між бюджетами районів і міст обласного значення субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, що вироблялася, транспортувалася та постачалася населенню, яка виникла у зв'язку з невідповідністю фактичної вартості теплової енергії тарифам, що затверджувалися або погоджувалися відповідними органами державної влади чи органами місцевого самоврядування, згідно з додатком.

3. Головному фінансовому управлінню обласної державної адміністрації (І. Никитюк) внести відповідні зміни до показників міжбюджетних трансфертів між обласним бюджетом та іншими бюджетами та розпису доходів і видатків обласного бюджету на 2011 рік.

 

Голова обласної
державної адміністрації

Б. Клімчук

 

Додаток
до розпорядження Волинської обласної державної адміністрації
30.06.2011 N 272

РОЗПОДІЛ
між бюджетами районів і міст обласного значення субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, що вироблялася, транспортувалася та постачалася населенню, яка виникла у зв'язку з невідповідністю фактичної вартості теплової енергії тарифам, що затверджувалися або погоджувалися відповідними органами державної влади чи органами місцевого самоврядування

Назва адміністративно-територіальних одиниць

Сума (грн.)

Володимир-Волинський район

 

Горохівський район

 

Іваничівський район

 

Камінь-Каширський район

 

Ківерцівський район

 

Ковельський район

 

Локачинський район

 

Луцький район

 

Любешівський район

 

Любомльський район

 

Маневицький район

 

Ратнівський район

 

Рожищенський район

106000

Старовижівський район

 

Турійський район

 

Шацький район

 

м. Володимир-Волинський

3401000

м. Ковель

5979000

м. Луцьк

36458000

м. Нововолинськ

6456000

Усього:

52400000

 

Заступник керівника апарату -
начальник організаційного відділу
апарату облдержадміністрації

Р. Матвійчук

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали