Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про розподіл рекомендацій Вищої кваліфікаційної комісії суддів України щодо призначення кандидатів на посаду судді Верховного Суду

ВИЩА РАДА ПРАВОСУДДЯ

РІШЕННЯ

від 7 березня 2019 року N 700/0/15-19

Про розподіл рекомендацій Вищої кваліфікаційної комісії суддів України щодо призначення кандидатів на посаду судді Верховного Суду

Вища рада правосуддя, заслухавши інформацію заступника Голови Вищої ради правосуддя Беляневича В. Е. про розподіл між членами Вищої ради правосуддя рекомендацій Вищої кваліфікаційної комісії суддів України щодо призначення кандидатів на посаду судді Верховного Суду, встановила:

відповідно до пункту 4 розділу XII "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про судоустрій і статус суддів" (Закон N 1402-VIII) (далі - Закон) Верховний Суд утворюється у порядку та у складі, що визначені цим Законом; судді Верховного Суду призначаються за результатами конкурсу, проведеного відповідно до цього Закону (Закон N 1402-VIII).

Частинами першою (Закон N 1402-VIII) та другою статті 37 Закону (Закон N 1402-VIII) встановлено, що до складу Верховного Суду входять судді у кількості не більше двохсот, у складі Верховного Суду діють Велика Палата Верховного Суду, Касаційний адміністративний суд, Касаційний господарський суд, Касаційний кримінальний суд, Касаційний цивільний суд.

Згідно з частиною шостою статті 19 Закону (Закон N 1402-VIII) кількість суддів у суді визначає Державна судова адміністрація України за погодженням з Вищою радою правосуддя з урахуванням судового навантаження та в межах видатків, визначених у Державному бюджеті України на утримання судів та оплату праці суддів.

Вища рада правосуддя рішенням від 31 липня 2018 року N 2457/0/15-18 (Рішення N 2457/0/15-18) погодила визначену Державною судовою адміністрацією України кількість суддів Верховного Суду - 196 штатних одиниць, з яких:

у Касаційному адміністративному суді - 56;

у Касаційному господарському суді - 45;

у Касаційному кримінальному суді - 42;

у Касаційному цивільному суді - 53.

Відповідно до частин другої та третьої статті 36 Закону України "Про Вищу раду правосуддя" Вища рада правосуддя ухвалює рішення щодо внесення Президентові України подання про призначення судді на посаду за результатами розгляду рекомендації Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, до якої обов'язково додається особова справа (досьє) кандидата на посаду судді. За результатами попереднього розгляду доповідач складає висновок щодо можливості призначення судді на посаду та виносить такий висновок на розгляд Вищої ради правосуддя.

Рішенням Вищої ради правосуддя від 16 листопада 2017 року N 3689/0/15-17 (Положення N 3689/0/15-17) (із змінами) затверджено Положення про автоматизовану систему розподілу справ (визначення члена Вищої ради правосуддя - доповідача) (далі - Положення), яке регулює порядок функціонування у Вищій раді правосуддя автоматизованої системи визначення члена Вищої ради правосуддя - доповідача при здійсненні ним повноважень відповідно до Конституції та законів України.

Згідно з пунктом 1.3 Положення (Положення N 3689/0/15-17) справи розподіляються між усіма членами Вищої ради правосуддя з урахуванням вимог пунктів 2.5 (Положення N 3689/0/15-17) та 2.6 Положення (Положення N 3689/0/15-17).

Пунктом 2.6 Положення (Положення N 3689/0/15-17) передбачено, що особливості автоматизованого розподілу справи визначаються Вищою радою правосуддя, про що приймається відповідне рішення у разі виявлення значної різниці в кількості розподілених справ для кожного члена Вищої ради правосуддя та/або за необхідності рівномірного розподілу між членами Вищої ради правосуддя окремої категорії справ.

Вища рада правосуддя, враховуючи особливості процедури створення Верховного Суду та призначення суддів цього суду, необхідність розгляду у стислі строки рекомендацій Вищої кваліфікаційної комісії суддів України щодо призначення кандидатів на посаду судді Верховного Суду, а також рівномірного їх розподілу між членами Вищої ради правосуддя, керуючись статтею 34 Закону України "Про Вищу раду правосуддя", вирішила:

здійснити розподіл між членами Вищої ради правосуддя рекомендацій Вищої кваліфікаційної комісії суддів України щодо призначення кандидатів на посаду судді Верховного Суду без урахування раніше розподілених матеріалів.

 

Заступник Голови
Вищої ради правосуддя

В. Е. Беляневич
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали