Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на створення та ремонт існуючих спортивних комплексів при загальноосвітніх навчальних закладах усіх ступенів у 2019 році

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 22.07.2019 р. N 406

Про розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на створення та ремонт існуючих спортивних комплексів при загальноосвітніх навчальних закладах усіх ступенів у 2019 році

Відповідно до Закону України "Про Державний бюджет України на 2019 рік", постанови Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року N 376 "Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на створення та ремонт існуючих спортивних комплексів при загальноосвітніх навчальних закладах усіх ступенів" (Постанова N 376), розпорядження Кабінету Міністрів України від 05 липня 2019 року N 493-р "Про затвердження розподілу обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на створення та ремонт існуючих спортивних комплексів при загальноосвітніх навчальних закладах усіх ступенів у 2019 році" (Розпорядження N 493-р), пункту 3 рішення обласної ради від 20 грудня 2018 року N 22/13 "Про обласний бюджет на 2019 рік" (зі змінами):

1. Збільшити доходи загального фонду обласного бюджету за кодом доходів 41030400 "Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на створення та ремонт існуючих спортивних комплексів при загальноосвітніх навчальних закладах усіх ступенів" на 949600 гривень.

2. Збільшити бюджетні призначення головному розпоряднику коштів обласного бюджету - управлінню освіти, науки та молоді облдержадміністрації на 2019 рік по бюджету розвитку спеціального фонду (кошти, що передаються із загального фонду до бюджету розвитку спеціального фонду) за кодом типової програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів 1040 "Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми школами-інтернатами, загальноосвітніми санаторними школами-інтернатами" на 949600 гривень на будівництво спортивного майданчика (футбольного поля) Володимир-Волинського ліцею "Центр освіти" Волинської обласної ради за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на створення та ремонт існуючих спортивних комплексів при загальноосвітніх навчальних закладах усіх ступенів.

3. При створенні (ремонті) спортивних комплексів забезпечити дотримання вимог пункту 4 Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на створення та ремонт існуючих спортивних комплексів при загальноосвітніх навчальних закладах усіх ступенів, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року N 376 (Постанова N 376).

4. Департаменту фінансів обласної державної адміністрації (Ігор Никитюк) унести відповідні зміни до розпису обласного бюджету на 2019 рік.

5. Управлінню освіти, науки та молоді облдержадміністрації (Людмила Плахотна) щомісяця до 5 числа забезпечити подання Міністерству освіти і науки України інформації про використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на створення та ремонт існуючих спортивних комплексів при загальноосвітніх навчальних закладах усіх ступенів та хід створення спортивних комплексів.

 

Т. в. о. голови

О. Киричук
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали