ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 27.12.2017 р. N 1690

Київ

Про розподіл трансфертів з державного бюджету

Відповідно до частини сьомої статті 108 Бюджетного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 06 грудня 2017 року N 982 "Про внесення змін у додаток 1 до Порядку та умов надання у 2017 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення різниці між фактичною вартістю теплової енергії, послуг з централізованого опалення, постачання гарячої води, централізованого водопостачання та водовідведення, постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), що вироблялися, транспортувалися та постачалися населенню та/або іншим підприємствам теплопостачання, централізованого питного водопостачання та водовідведення, які надають населенню такі послуги, та тарифами, що затверджувалися та/або погоджувалися органами державної влади чи місцевого самоврядування" (Постанова N 982), розпоряджень Кабінету Міністрів України від 13 грудня 2017 року N 922-р "Про розподіл нерозподілених видатків медичної субвенції для територій Донецької та Луганської областей, на яких органи державної влади тимчасово не здійснюють або здійснюють не в повному обсязі свої повноваження, у 2017 році" (Розпорядження N 922-р), від 18 грудня 2017 року N 929-р "Про розподіл нерозподілених видатків освітньої субвенції для територій Донецької та Луганської областей, на яких органи державної влади тимчасово не здійснюють або здійснюють не в повному обсязі свої повноваження, у 2017 році" (Розпорядження N 929-р), підпункту 17.4 пункту 17 рішення Київської міської ради від 12 грудня 2016 року N 554/1558 "Про бюджет міста Києва на 2017 рік":

1. Врахувати:

1.1. Збільшення надходжень до загального фонду бюджету міста Києва:

1.1.1. По коду класифікації доходів бюджету 41033900 за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на суму 47685,6 тис. грн.

1.1.2. По коду класифікації доходів бюджету 41034200 за рахунок медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на суму 22017,5 тис. грн.

1.2. Зменшення надходжень до загального фонду бюджету міста Києва по коду класифікації доходів бюджету 41036600 за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення різниці між фактичною вартістю теплової енергії, послуг з централізованого опалення, постачання гарячої води, централізованого водопостачання та водовідведення, постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), що вироблялися, транспортувалися та постачалися населенню та/або іншим підприємствам теплопостачання, централізованого питного водопостачання та водовідведення, які надають населенню такі послуги, та тарифами, що затверджувалися та/або погоджувалися органами державної влади чи місцевого самоврядування на суму 100000,0 тис. грн.

2. Спрямувати кошти:

2.1. Освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на видатки спеціального фонду бюджету міста Києва головному розпоряднику бюджетних коштів - Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) по КПКВК 1011220 "Інші освітні програми" КЕКВ 3110 "Придбання обладнання і предметів довгострокового користування" у сумі 47685,6 тис. грн, у тому числі на:

2.1.1. Придбання пристроїв для програвання компакт-дисків із звуковим записом для закладів загальної середньої освіти з метою створення умов для підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов - 2409,0 тис. грн.

2.1.2. Придбання обладнання для інноваційного навчально-тренінгового класу - 1600,0 тис. грн.

2.1.3. Придбання персонального комп'ютера/ноутбука та техніки для друкування, копіювання, сканування та ламінування з витратними матеріалами для початкової школи - 11904,4 тис. грн.

2.1.4. Оснащення закладів загальної середньої освіти з поглибленим/профільним вивченням природничих та математичних предметів та опорних шкіл засобами навчання, у тому числі кабінетами фізики, хімії, біології, географії, математики, мультимедійними засобами навчання - 31452,2 тис. грн.

2.1.5. Придбання обладнання для кабінетів української мови в закладах загальної середньої освіти з навчанням мовами національних меншин (у тому числі придбання електронних фліпчартів та мобільних стендів до них для шкіл з навчанням румунською та угорською мовами) - 320,0 тис. грн.

2.2. Медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на видатки загального фонду бюджету міста Києва головному розпоряднику бюджетних коштів - Департаменту охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) на лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет по КПКВК 1412214 "Забезпечення централізованих заходів з лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет" КЕКВ 2730 "Інші виплати населенню" у сумі 22017,5 тис. грн.

3. Зменшити видатки загального фонду бюджету міста Києва на 2017 рік за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення різниці між фактичною вартістю теплової енергії, послуг з централізованого опалення, постачання гарячої води, централізованого водопостачання та водовідведення, постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), що вироблялися, транспортувалися та постачалися населенню та/або іншим підприємствам теплопостачання, централізованого питного водопостачання та водовідведення, які надають населенню такі послуги, та тарифами, що затверджувалися та/або погоджувалися органами державної влади чи місцевого самоврядування головному розпоряднику коштів Департаменту житлово-комунальної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) по КПКВК 4116150 "Погашення різниці між фактичною вартістю теплової енергії, послуг з централізованого опалення, постачання гарячої води, централізованого водопостачання та водовідведення, постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), що вироблялися, транспортувалися та постачалися населенню та/або іншим підприємствам теплопостачання, централізованого питного водопостачання та водовідведення, які надають населенню такі послуги, та тарифами, що затверджувалися та/або погоджувалися органами державної влади чи місцевого самоврядування" КЕКВ 2610 "Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям) у сумі 100000,0 тис. грн.

4. Департаменту фінансів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) врахувати зазначені в пунктах 1, 2, 3 цього розпорядження зміни у проекті рішення Київської міської ради "Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2016 року N 554/1558 "Про бюджет міста Києва на 2017 рік".

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Виконуючий обов'язки голови

П. Пантелеєв
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали