ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 12.06.2012 р. N 996

Київ

Про розробку проектно-кошторисної документації для оснащення закладів бюджетної сфери автоматизованою системою дистанційного збору даних енергоспоживання

Відповідно до підпункту 1 пункту "а" статті 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 29.12.2011 N 1099/7335 "Про Програму соціально-економічного розвитку м. Києва на 2012 рік" (Програма N 1099/7335) та в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Визначити замовником робіт з розробки проектно-кошторисної документації для оснащення закладів бюджетної сфери автоматизованою системою дистанційного збору даних енергоспоживання комунальне підприємство "Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях м. Києва" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (далі - КП "ГВП"), згідно з переліком, що додається.

2. КП "ГВП":

2.1. Визначити проектну організацію з розробки проектно-кошторисної документації для оснащення закладів бюджетної сфери автоматизованою системою дистанційного збору даних енергоспоживання у встановленому порядку.

2.2. Забезпечити розробку і затвердження у встановленому порядку проектно-кошторисної документації для оснащення закладів бюджетної сфери автоматизованою системою дистанційного збору даних енергоспоживання.

3. Взяти до відома, що фінансування робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, буде здійснюватись відповідно до показників Програми соціально-економічного розвитку міста Києва на 2012 рік (Програма N 1099/7335) та наступні роки.

4. Головному управлінню енергетики, енергоефективності та енергозбереження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) за необхідності подати до Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) інвестиційні пропозиції щодо включення робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, до проектів програм соціально-економічного розвитку міста Києва на 2013 рік та наступні роки.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови Київської міської державної адміністрації Мазурчака О. В.

 

Голова

О. Попов


 

Додаток
до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
12.06.212 N 996


Перелік
об'єктів для розробки проектно-кошторисної документації для оснащення закладів бюджетної сфери автоматизованою системою дистанційного збору даних енергоспоживання

N за/п

Назва об'єкта

Адреса

1

Дошкільний навчальний заклад N 95

бульв. Роллана Ромена, 4-а

2

Дошкільний навчальний заклад N 249

бульв. Роллана Ромена, 3-а


 

Заступник голови -
керівник апарату

О. Пузанов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали