ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 16.05.2012 р. N 810

Київ

Про розробку проектно-кошторисної документації для виконання модернізації котлоагрегатів на основі струменево-нишової технології

Відповідно до підпункту 2 пункту "а" статті 27 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 29.12.2011 N 1099/7335 "Про Програму соціально-економічного розвитку м. Києва на 2012 рік" (Програма N 1099/7335) та в межах здійснення функцій органу місцевого самоврядування:

1. Визначити замовником робіт з розробки проектно-кошторисної документації для виконання модернізації котлоагрегатів на основі струменево-нишової технології комунальне підприємство "Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях м. Києва" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (далі - КП "ГВП") згідно з додатком.

2. КП "ГВП":

2.1. Визначити проектну організацію з розробки проектно-кошторисної документації для виконання модернізації котлоагрегатів на основі струменево-нишової технології у встановленому порядку.

2.2. Забезпечити розробку і затвердження у встановленому порядку проектно-кошторисної документації для виконання модернізації котлоагрегатів на основі струменево-нишової технології.

3. Взяти до відома, що фінансування робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, буде здійснюватись відповідно до показників Програми соціально-економічного розвитку міста Києва на 2012 рік (Програма N 1099/7335) та наступні роки.

4. Головному управлінню енергетики, енергоефективності та енергозбереження за необхідності подати до Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) інвестиційні пропозиції щодо включення робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, до проектів Програм соціально-економічного розвитку міста Києва на 2013 рік та наступні роки.

5. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 07.12.2011 N 2325 "Про розробку проектно-кошторисної документації для виконання модернізації котлоагрегатів на основі струменево-нишової технології" (Розпорядження N 2325).

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови Київської міської державної адміністрації Мазурчака О. В.

 

Голова

О. Попов


 

Додаток
до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
16.05.2012 N 810


Перелік
об'єктів на розробку проектно-кошторисної документації для виконання модернізації котлоагрегатів на основі струменево-нишової технології

N за/п

Адреса котельні

1

вул. Макіївська, 4-б в Оболонському районі

2

вул. Василенка, 1 у Солом'янському районі

3

просп. Рокоссовського, 8-б в Оболонському районі

4

бульв. Вернадського, 36-б у Святошинському районі


 

Заступник голови -
керівник апарату

О. Пузанов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали