ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 18.05.2012 р. N 827

Київ

Про розробку проектно-кошторисної документації на виконання реконструкції тяго-дуттєвих механізмів водогрійних котлів та насосів мережевої групи котелень з впровадженням енергозберігаючих технологій

Відповідно до підпункту 2 пункту "а" статті 27 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 29.12.2011 N 1099/7335 "Про програму соціально-економічного розвитку м. Києва на 2012 рік" (Програма N 1099/7335) та в межах здійснення функцій органу місцевого самоврядування:

1. Визначити замовником робіт з розробки проектно-кошторисної документації на виконання реконструкції тяго-дуттєвих механізмів водогрійних котлів та насосів мережевої групи котелень з впровадженням енергозберігаючих технологій, комунальне підприємство "Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях м. Києва" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (далі - КП "ГВП"), згідно з додатком.

2. КП "ГВП":

2.1. Визначити проектну організацію з розробки проектно-кошторисної документації на виконання реконструкції тяго-дуттєвих механізмів водогрійних котлів та насосів мережевої групи котелень з впровадженням енергозберігаючих технологій у встановленому порядку.

2.2. Забезпечити розробку і затвердження у встановленому порядку проектно-кошторисної документації на виконання реконструкції тяго-дуттєвих механізмів водогрійних котлів та насосів мережевої групи котелень з впровадженням енергозберігаючих технологій.

3. Взяти до відома, що фінансування робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, буде здійснюватись відповідно до показників Програми соціально-економічного розвитку міста Києва на 2012 рік (Програма N 1099/7335) та наступні роки.

4. Головному управлінню енергетики, енергоефективності та енергозбереження за необхідності подати до Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) інвестиційні пропозиції щодо включення робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, до проектів Програм соціально-економічного розвитку міста Києва на 2013 рік та наступні роки.

5. Визнати такими, що втратили чинність, розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 11.11.2011 N 2112 "Про розробку проектно-кошторисної документації на виконання реконструкції тяго-дутьових механізмів водогрійних котлів та насосів мережевої групи РК "Воскресінка" на вул. Крайній, 1 з впровадженням енергозберігаючих технологій" (Розпорядження N 2112), від 11.11.2011 N 2099 "Про розробку проектно-кошторисної документації на виконання реконструкції тяго-дутьових механізмів водогрійних котлів та насосів мережевої групи котельні СТ Позняки" на вул. Ревуцького, 1 з впровадженням енергозберігаючих технологій" (Розпорядження N 2099), від 11.11.2011 N 2101 "Про розробку проектно-кошторисної документації на виконання реконструкції тяго-дутьових механізмів водогрійних котлів та насосів мережевої групи котельні СТ "Біличі" на вул. Робітничій, 1 з впровадженням енергозберігаючих технологій" (Розпорядження N 2101), від 11.11.2011 N 2111 "Про розробку проектно-кошторисної документації на виконання реконструкції тяго-дутьових механізмів водогрійних котлів та насосів мережевої групи РК "М. Борщагівка" на вул. Жмеринській, 14 з впровадженням енергозберігаючих технологій" (Розпорядження N 2111), від 11.11.2011 N 2098 "Про розробку проектно-кошторисної документації на виконання реконструкції тяго-дутьових механізмів водогрійних котлів та насосів мережевої групи РК "Молодь" на вул. Дехтярівській, 46 з впровадженням енергозберігаючих технологій" (Розпорядження N 2098).

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови Київської міської державної адміністрації Мазурчака О. В.

 

Голова

О. Попов


 

Додаток
до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
18.05.2012 N 827


Перелік
об'єктів для розробки проектно-кошторисної документації на виконання реконструкції тяго-дуттєвих механізмів водогрійних котлів та насосів мережевої групи котелень з впровадженням енергозберігаючих технологій

N
за/п

Назва котельні

Адреса котельні

1

РК "Воскресенка"

вул. Крайня, 1

2

РК "М. Борщагівка"

вул. Жмеринська, 14

3

РК "Молодь"

вул. Дехтярівська, 46

4

СТ "Біличі"

вул. Робітнича, 1

5

СТ "Позняки"

вул. Ревуцького, 1


 

Заступник голови - керівник апарату

О. Пузанов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали