ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 11.11.2011 р. N 2098

Київ

Про розробку проектно-кошторисної документації на виконання реконструкції тяго-дутьових механізмів водогрійних котлів та насосів мережевої групи РК "Молодь" на вул. Дехтярівській, 46 з впровадженням енергозберігаючих технологій

Відповідно до підпункту 2 пункту "а" статті 27 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 31.01.2011 N 117 "Про Програму соціально-економічного розвитку міста Києва на 2011 рік" (із змінами та доповненнями) та в межах здійснення функцій органу місцевого самоврядування:

1. Визначити замовником робіт з розробки проектно-кошторисної документації на виконання реконструкції тяго-дутьових механізмів водогрійних котлів та насосів мережевої групи РК "Молодь" на вул. Дехтярівській, 46 з впровадженням енергозберігаючих технологій Головне управління енергетики, енергоефективності та енергозбереження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

2. Головному управлінню енергетики, енергоефективності та енергозбереження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

2.1. Визначити проектну організацію з розробки проектно-кошторисної документації на виконання реконструкції тяго-дутьових механізмів водогрійних котлів та насосів мережевої групи РК "Молодь" на вул. Дехтярівській, 46 з впровадженням енергозберігаючих технологій у встановленому законодавством порядку.

2.2. Забезпечити розробку і затвердження у встановленому порядку проектно-кошторисної документації на виконання реконструкції тяго-дутьових механізмів водогрійних котлів та насосів мережевої групи РК "Молодь" на вул. Дехтярівській, 46 з впровадженням енергозберігаючих технологій.

3. Фінансування робіт із розробки проектно-кошторисної документації на виконання реконструкції тяго-дутьових механізмів водогрійних котлів та насосів мережевої групи РК "Молодь" на вул. Дехтярівській, 46 з впровадженням енергозберігаючих технологій здійснити в межах загальних асигнувань, передбачених Програмою соціально-економічного розвитку міста Києва на відповідний рік по Головному управлінню енергетики, енергоефективності та енергозбереження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови Київської міської державної адміністрації Мазурчака О. В.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали