ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 22.11.2011 р. N 482

Про розробку проекту обласної комплексної програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки

Керуючись п. 9 ч. 1 ст. 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації" та враховуючи наказ Міністерства економіки України від 04.12.2006 N 367 "Про затвердження Методичних рекомендацій щодо порядку розроблення регіональних цільових програм, моніторингу та звітності про їх виконання", з метою розробки проекту обласної комплексної програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки:

1. Створити робочу групу з розробки проекту обласної комплексної програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки (далі - робоча група).

2. Затвердити склад робочої групи (додається).

3. Членам робочої групи до 01.02.2012 подати до Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Запорізькій області пропозиції до технічного завдання, пріоритетних проблем, напрямків та основних завдань (заходів) проекту обласної комплексної програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки (далі - проект обласної комплексної програми).

4. Зобов'язати Головні управління облдержадміністрації: управління промисловості та розвитку інфраструктури, управління агропромислового розвитку, фінансове управління, управління економіки; управління облдержадміністрації: капітального будівництва, житлово-комунального господарства; голів райдержадміністрацій та рекомендувати міським головам міст обласного та районного значення:

4.1. До 01.02.2012 розробити та подати пропозиції до проекту обласної комплексної програми та заходів, спрямованих на охорону довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки до Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Запорізькій області за формою, що додається.

5. Запропонувати:

5.1. Керівникам територіальних органів центральних органів виконавчої влади, обласним організаціям здійснити заходи, передбачені в пункті 4 цього розпорядження;

5.2. Головному управлінню статистики у Запорізькій області забезпечити подання структурним підрозділам облдержадміністрації, райдержадміністраціям, виконкомам міських рад міст обласного та районного значення статистичної інформації, необхідної для розробки проекту обласної комплексної програми.

6. Головному управлінню економіки та Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації до 01.02.2012 надати до Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Запорізькій області пропозиції щодо прогнозного обсягу фінансування природоохоронних заходів у т.ч. прогнозного надходження коштів до місцевих та обласного фондів охорони навколишнього природного середовища по роках з 2012 по 2014 роки.

7. Робочій групі здійснити аналіз та подати висновки до Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Запорізькій області щодо проміжних та остаточних результатів розробки обласної комплексної програми.

8. Рекомендувати Державному управлінню охорони навколишнього природного середовища в Запорізькій області забезпечити:

8.1. Методологічне та організаційне супроводження розробки проекту обласної комплексної програми;

8.2. Організацію проведення громадського обговорення розробленого проекту обласної комплексної програми;

8.3. Подання проекту обласної комплексної програми на розгляд Запорізькій обласній раді.

9. Координацію діяльності робочої групи та контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації.

 

Голова обласної
державної адміністрації

О. М. Пеклушенко

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Запорізької обласної державної адміністрації
22.11.2011 N 482

СКЛАД
робочої групи з розробки проекту обласної комплексної програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки

Ємельяненко
Віктор Андрійович

перший заступник голови облдержадміністрації (стажування), голова робочої групи

Бройде
Ігор Леонідович

начальник Держуправління охорони навколишнього природного середовища в Запорізькій області, заступник голови робочої групи (за згодою)

Соболєва
Оксана Миколаївна

заступник начальника відділу державної екологічної експертизи, планування економіки природокористування, координації природоохоронних програм та зв'язків з громадськістю Держуправління охорони навколишнього природного середовища в Запорізькій області, секретар робочої групи (за згодою)

Члени робочої групи:

Абдурохманова
Світлана Петрівна

голова постійної комісії з питань земельних відносин, адміністративно-територіального устрою та охорони надр Запорізької обласної ради (за згодою)

Барановська
Марина Володимирівна

заступник начальника Головного управління промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації - начальник управління промисловості

Бальошенко
Сергій Васильович

заступник начальника Головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації

Гавяз
Лариса Миколаївна

заступник начальника Головного фінансового управління облдержадміністрації - начальник управління доходів та фінансів галузей виробничої сфери

Гаврікова
Ольга Петрівна

завідувач відділом організації державної санітарно - епідеміологічної експертизи ДЗ "Запорізька обласна санітарно - епідеміологічна станція" (за згодою)

Давидова
Олена Василівна

заступник начальника Головного управління економіки - начальник управління будівельної політики та розвитку житлово-комунального господарства Головного управління економіки облдержадміністрації

Золотарьов
Гліб Анатолійович

начальник управління з питань екологічної безпеки Запорізької міської ради (за згодою)

Зайцева
Світлана Дмитрівна

заступник начальника відділу землеустрою і охорони земель Головного управління Держкомзему у Запорізькій області (за згодою)

Козодавов
Сергій Вікторович

голова громадської ради екологічних неурядових організацій при Держуправлінні охорони навколишнього природного середовища в Запорізькій області (за згодою)

Лата
Микола Пилипович

заступник начальника управління лісового та мисливського господарства (за згодою)

Нестеренко
Володимир Володимирович

начальник відділу обліку використання вод Запорізького регіонального управління водних ресурсів (за згодою)

Педь
Геннадій Євгенович

заступник начальника управління капітального будівництва облдержадміністрації

Рибалко
Інна Георгіївна

начальник відділу охорони водних ресурсів та техногенно-екологічної безпеки Запорізького обласного виробничого управління меліорації і водного господарства (за згодою)

Сквірський
Олег Михайлович

голова постійної комісії з питань екології та природокористування Запорізької обласної ради (за згодою)

Севальнєв
Анатолій Іванович

головний державний санітарний лікар Запорізької області (за згодою)

Шейко
Марина Зігмунтасівна

заступник начальника Головного управління статистики у Запорізькій області (за згодою)

Шахов
Максим Володимирович

перший заступник начальника управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації.

 

Заступник керівника
апарату облдержадміністрації,
начальник організаційного відділу

В. Г. Кархачов

 

Додаток

Форма

Пропозиції
до розробки проекту обласної комплексної програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки

N
з/п

Пріоритетні завдання

Заходи

Виконавці

Термін виконання

Джерела фінансування

Обсяг фінансування тис. грн.

Очікуваний результат від виконання заходу (екологічний ефект)

1

2

3

4

5

6

7

8

Посада

___
(підпис)

__________
(П. І. Б.)

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали