ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 26.12.2017 р. N 1685

Київ

Про розроблення концепції розвитку парку атракціонів на території Венеціанського острова у Дніпровському районі

Відповідно до законів України "Про благоустрій населених пунктів", "Про місцеве самоврядування в Україні", з метою забезпечення сталого розвитку територій островів у м. Києві:

1. Розробити концепцію розвитку парку атракціонів на території Венеціанського острова у Дніпровському районі.

2. Визначити комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Київський центр розвитку міського середовища" замовником розроблення концепції розвитку парку атракціонів на території Венеціанського острова у Дніпровському районі.

Комунальному підприємству виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Київський центр розвитку міського середовища":

3.1. визначити генеральну проектну організацію для виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, в установленому порядку.

3.2. отримати від Департаменту містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) всі наявні матеріали, що стосуються Венеціанського острова, у тому числі проектні матеріали Загальної концепції реновації території долини р. Дніпро в місті Києві, в тому числі островів та Дніпровських схилів.

4. Департаменту містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) в установленому порядку подати до Департаменту фінансів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) бюджетний запит, в якому врахувати потребу в коштах на фінансування робіт, визначених у пункті 1 цього розпорядження.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали