ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 28.09.2017 р. N 1184/5-17

Про розроблення схеми планування території району (в межах Лиманської об'єднаної територіальної громади)

Керуючись законами України "Про місцеві державні адміністрації", "Про військово-цивільні адміністрації" (Закон N 141-VIII), "Про регулювання містобудівної діяльності" (Закон N 3038-VI), постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року N 548 "Про затвердження Порядку проведення експертизи містобудівної документації" (Постанова N 548), розпорядженням Кабінету Міністрів України від 01 квітня 2014 року N 333-р "Про схвалення Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні" (Розпорядження N 333-р), наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16 листопада 2011 року N 290 "Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації", зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 20 грудня 2011 року за N 1468/20206, враховуючи особливості адміністративного устрою Лиманського району, клопотання Лиманської міської ради від 24 липня 2017 року N 02-01-335, з метою забезпечення раціонального використання територіальних ресурсів Лиманської міської об'єднаної територіальної громади, прийняття обґрунтованих управлінських рішень під час планування, забудови та іншого використання території цієї громади:

1. Забезпечити розроблення схеми планування території району (в межах Лиманської об'єднаної територіальної громади) (далі - Схема).

2. Управлінню містобудування та архітектури облдержадміністрації (Теклюк):

1) забезпечити визначення та врахування загальнодержавних та регіональних інтересів під час проектування Схеми у відповідності до: схеми планування території Донецької області; стратегій (прогнозів, програм) економічного і соціального розвитку регіону та окремих галузей економіки; пропозицій структурних підрозділів облдержадміністрації та територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади;

2) розробити технічне завдання на розробку Схеми, погодити його з Лиманською міською радою та подати на затвердження в установленому законодавством порядку;

3) забезпечити розгляд розроблених проектних рішень Схеми на засіданні обласної архітектурно-містобудівної ради;

4) після отримання позитивного висновку державної експертизи містобудівної документації Схеми підготувати проект розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації про її затвердження.

3. Рекомендувати Лиманській міській раді (Цимідан) забезпечити:

1) оприлюднення в засобах масової інформації відомостей про початок робіт, пов'язаних з розробленням Схеми;

2) здійснення публічних закупівель проектних робіт з розроблення Схеми у відповідності до вимог Закону України "Про публічні закупівлі" (Закон N 922-VIII) та укладення тристороннього договору про виконання таких робіт із залученням управління містобудування та архітектури облдержадміністрації;

3) фінансування робіт з розроблення Схеми у відповідності до чинного законодавства;

4) підготовку та надання виконавцю проектних робіт вихідних даних, необхідних для розроблення Схеми;

5) проведення громадських обговорень проектних рішень Схеми у встановленому порядку;

6) проведення державної експертизи розробленої Схеми;

7) надання управлінню містобудування та архітектури облдержадміністрації організаційно-методичної допомоги у виконанні функцій, покладених на нього цим розпорядженням.

4. Управлінню містобудування та архітектури облдержадміністрації, виконкому Лиманської міської ради інформувати облдержадміністрацію, обласну військово-цивільну адміністрацію про виконання цього розпорядження щоквартально до 20 числа місяця, наступного за звітним періодом.

5. Управлінню містобудування та архітектури облдержадміністрації спільно з департаментом інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації (Биченко) забезпечити оприлюднення цього розпорядження на веб-сайті облдержадміністрації.

6. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на управління містобудування та архітектури облдержадміністрації, контроль - на заступника голови облдержадміністрації Ремського В. В.

 

Голова облдержадміністрації, керівник
обласної військово-цивільної адміністрації

П. І. Жебрівський
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали