Додаткова копія: Про розширення провадження виду господарської діяльності

МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 29 серпня 2019 року N 315

Про розширення провадження виду господарської діяльності

Відповідно статті 13 (Закон N 222-VIII) та частини дев'ятої статті 15 Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII), Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 13.07.2016 N 446 (Постанова N 446), і Положення про Міністерство екології та природних ресурсів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.01.2015 N 32 (Постанова N 32), наказую:

1. Розширити провадження виду господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами Дочірньому підприємству "БОДНАРІВКА" Львівського комунального підприємства "Зелений Львів" (ЄДРПОУ 31804345) згідно з переліком суб'єктів господарювання, щодо яких прийнято рішення про розширення провадження виду господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами, що додається.

2. Відділу захисту інформації та захисту електронних сервісів (Булика Д. Б.) забезпечити оприлюднення наказу на офіційному веб-сайті Мінприроди в день його реєстрації.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Вакараша В. М.

 

Заступник Міністра з питань
європейської інтеграції

М. Кузьо

 

Додаток
до наказу Мінприроди
29.08.2019 N 315

ПЕРЕЛІК
суб'єктів господарювання, щодо яких прийнято рішення про розширення провадження виду господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами

N
з/п

Дата надходження та номер заяви

Назва суб'єкта господарювання, ідентифікаційний код

Місце знаходження та місце провадження господарської діяльності

Вид господарської діяльності

Перелік небезпечних відходів, на поводження з якими розширено ліцензію

Реквізити оплати за видачу ліцензії

1.

N 26433/10-19 від 27.08.2019

Дочірнє підприємство "БОДНАРІВКА" Львівського комунального підприємства "Зелений Львів" (31804345)

Місце знаходження:
79041, м. Львів, вул. Окружна, 56
Місце провадження господарської діяльності:
м. Львів, вул. Пластова, 125.

Збирання
Зберігання

1. Несортовані відпрацьовані батареї, за винятком сумішей батарей, наведених у Зеленому переліку відходів. Відходи батарей, не визначені у Зеленому переліку відходів, які містять сполуки, наведені у додатку 2 до Положення (3), в кількості, що перетворює їх у небезпечні.

Згідно зі статтею 14 Закону (Закон N 222-VIII) сплатити за видачу ліцензії:
один прожитковий мінімум, виходячи з розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що діє на день прийняття органом ліцензування рішення про видачу ліцензії та зараховується до Державного бюджету України і вноситься на рахунки, відкриті в місцевих органах Держказначейства України за місцем реєстрації суб'єкта господарювання (
код бюджетної класифікації за доходами 22011800); плата за видачу ліцензії вноситься ліцензіатом у строк не пізніше десяти робочих днів з дня отримання здобувачем ліцензії від органу ліцензування повідомлення про прийняте ним рішення про видачу ліцензії. Ліцензіат зобов'язаний зберігати протягом дії ліцензії оригінал документа, що підтверджує внесення плати за видачу ліцензії.

 

Директор Департаменту

С. І. Лук'янчук
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали