Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про розширення сфери призначення органу з оцінки відповідності на здійснення оцінки відповідності вимогам відповідного технічного регламенту

МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 19 квітня 2019 року N 669

Про розширення сфери призначення органу з оцінки відповідності на здійснення оцінки відповідності вимогам відповідного технічного регламенту

Відповідно до статей 7 (Закон N 124-VIII), 35 (Закон N 124-VIII) та 40 Закону України "Про технічні регламенти та оцінку відповідності" (Закон N 124-VIII), частини третьої статті 2 Закону України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності", пункту 19 Порядку видачі або відмови у видачі рішення про призначення, його переоформлення та видачі його дубліката, розширення та обмеження сфери призначення, тимчасового припинення і поновлення дії рішення про призначення та анулювання такого рішення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.01.2016 N 96 (Постанова N 96), наказую:

1. Розширити сферу призначення державного підприємства "Всеукраїнський державний науково-виробничий центр стандартизації, метрології, сертифікації та захисту прав споживачів" (вул. Метрологічна, 4, м. Київ, 03143, ідентифікаційний код 02568182) на здійснення оцінки відповідності вимогам Технічного регламенту законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.01.2016 N 94 (Постанова N 94), призначеного наказом Мінекономрозвитку від 01.09.2016 N 1446 "Про призначення органу з оцінки відповідності на здійснення оцінки відповідності вимогам відповідного технічного регламенту" (Наказ N 1446) органом з оцінки відповідності на здійснення оцінки відповідності вимогам зазначеного технічного регламенту.

2. Видати державному підприємству "Всеукраїнський державний науково-виробничий центр стандартизації, метрології, сертифікації та захисту прав споживачів" рішення про призначення органу з оцінки відповідності на здійснення оцінки відповідності вимогам відповідного технічного регламенту (далі - рішення про призначення) з унесеними змінами, що пов'язані з розширенням сфери призначення.

3. Департаменту технічного регулювання розмістити на офіційному веб-сайті Мінекономрозвитку рішення про призначення з унесеними змінами, що пов'язані з розширенням сфери призначення, не пізніше ніж п'ять робочих днів з дня видання цього наказу.

4. Департаменту технічного регулювання внести відповідну інформацію щодо розширення сфери призначення державного підприємства "Всеукраїнський державний науково-виробничий центр стандартизації, метрології, сертифікації та захисту прав споживачів" органом з оцінки відповідності до реєстру призначених органів з оцінки відповідності і визнаних незалежних організацій.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Бровченка Ю. П.

 

Перший віце-прем'єр-міністр
України - Міністр економічного
розвитку і торгівлі України

С. І. Кубів
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали