МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 9 грудня 2011 року N 818

Про розвиток співробітництва у сфері енергетики з Республікою Сербія

З метою реалізації домовленостей щодо активізації українсько-сербського співробітництва, досягнутих у ході офіційного візиту Президента Республіки Сербія Б. Тадича в Україну 10 - 11 листопада 2011 року, наказую:

1. НАК "Нафтогаз України" (Бакулін Є. М.), ДПЗД "Укрінтеренерго" (Кучер М. В.), НАК "Енергетична компанія України" (Омеляновський П. Й):

- здійснювати систематичний обмін інформацією щодо енергетичних об'єктів, які передбачаються найближчим часом для будівництва, модернізації і реконструкції на території України і Республіки Сербія (умови отримання замовлень на виконання робіт та надання послуг щодо цих об'єктів, джерела фінансування, назва компанії-замовника, терміни реалізації проекту тощо);

- вивчити можливі варіанти щодо участі сербських компаній, у реалізації проектів, які здійснюються на території України, та забезпечити проведення відповідних двосторонніх консультацій з Сербською стороною;

- налагодити партнерство із сербськими компаніями з метою обміну досвідом, проведення зустрічей і семінарів, участі у конкурсах на проектування і будівництво об'єктів в Україні, Сербії та на території третіх країн.

2. Департаменту стратегічної політики, інвестицій та ядерно-енергетичного комплексу (Константінов М. І.) опрацювати можливість взаємних інвестицій для розвитку інфраструктури обох країн на стадіях вивчення, проектування і будівництва об'єктів разом із:

- Департаментом електроенергетики (С. Я. Меженний), ДПЗД "Укрінтеренерго" (Кучер М. В.), НАК "Енергетична компанія України" (Омеляновський П. Й.) - у сфері електроенергетики;

- Департаментом з питань нафтової, газової, торфяної, нафтопереробної промисловості та альтернативних видів палива (Кирюшин І. В.), НАК "Нафтогаз України" (Бакулін Є. М.) - у сфері нафти та природного газу.

3. Структурним підрозділам Міненерговугілля та підприємствам сфери управління Міністерства, в межах своєї компетенції, забезпечувати:

- виконання заходів з метою проведення щорічних, починаючи з 2012 року, українсько-сербських бізнес-форумів;

- надавати Департаменту з питань європейської інтеграції та міжнародного співробітництва (Н. Є. Бойцун) інформацію про стан виконання завдань за пунктами другим та третім цього наказу щокварталу до 5 числа місяця, наступного за звітним періодом.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату Макуху В. О.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали