ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 06.02.2017 р. N 72

Про розвиток та підтримку паралімпійського руху в області

Відповідно до Указу Президента України від 08 листопада 2001 року N 1059/2001 "Про розвиток та підтримку паралімпійського руху в Україні" та постанови Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2016 року N 943 "Деякі питання забезпечення подальшого розвитку спорту осіб з інвалід-ністю в Україні та їх фізкультурно-спортивної реабілітації" (Постанова N 943):

1. Головам райдержадміністрацій, міським головам міст обласного значення:

1) провести необхідну організаційну роботу щодо створення районних (міських) центрів з фізичної культури і спорту інвалідів, відкриття у дитячо-юнацьких спортивних школах відділення для дітей з інвалідністю для занять видами спорту інвалідів, що визнані в Україні, передбачити у відповідних бюджетах на 2017 та наступні роки їх фінансування;

2) закріпити за районними, міськими центрами з фізичної культури і спорту окремі спортивні споруди з метою організації реабілітаційної, фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи серед інвалідів. Провести необхідну роботу щодо їх пристосування для занять людей з інвалідністю.

2. Комунальному закладу "Вінницький регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт" (Балака П. М.) щорічно проводити обласну спартакіаду "Повір у себе" серед дітей-інвалідів, змагання обласного рівня, брати участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях з видів спорту інвалідів 4-х нозологій (для інвалідів з порушенням зору, вадами слуху, ураженням опорно-рухового апарату, вадами розумового та фізичного розвитку).

3. Департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації (Грабович Л. О.) забезпечити регулярне медичне обстеження спортсменів - інвалідів у Вінницькому обласному лікарсько-фізкультурному диспансері.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови - директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Івасюка І. Д.

 

Голова обласної
державної адміністрації

В. Коровій
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали