РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 29 жовтня 1980 р. N 578

Київ

Про штатну чисельність Будьоннівського райвиконкому і Прип'ятського міськвиконкому

У зв'язку з Указами Президії Верховної Ради Української РСР від 20 жовтня 1980 р. "Про утворення Будьоннівського району в місті Донецьку" і "Про віднесення міста Прип'яті Київської області до категорії міст обласного підпорядкування" Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Збільшити Донецькому і Київському облвиконкомам штатну чисельність по органах державного управління, що перебувають на місцевому бюджеті, і ліміт витрат на їх утримання згідно з додатком.

Витрати на утримання додаткової штатної чисельності провести за рахунок бюджетів відповідних областей.

2. Донецькому і Київському облвиконкомам установити штатну чисельність працівників апарату Будьоннівського райвиконкому і Прип'ятського міськвиконкому, та їх відділів з урахуванням додаткових штатних одиниць, що виділяються цією постановою, та скорочення чисельності працівників і фонду заробітної плати, що вивільняються у зв'язку з утворенням Будьоннівського району в м. Донецьку та віднесенням м. Прип'яті Київської області до категорії міст обласного підпорядкування.

3. Для організації та утримання фінансових відділів, народних судів і нотаріальних контор у Будьоннівському районі та м. Прип'яті виділити Міністерству фінансів УРСР 28 штатних одиниць і Міністерству юстиції УРСР 10 штатних одиниць та асигнування відповідно в сумі 17,0 тис. крб. і 16,5 тис. крб., у тому числі фонд заробітної плати 8,6 тис. крб. і 2,8 тис. карбованців.

Міністерству фінансів УРСР профінансувати зазначені витрати за рахунок асигнувань з республіканського бюджету, передбачених на централізовані видатки по утриманню органів державної влади і управління.

4. Міністерству внутрішніх справ УРСР, Міністерству зв'язку УРСР, Міністерству житлово-комунального господарства УРСР, Міністерству фінансів УРСР, Прокуратурі УРСР, Комітету народного контролю УРСР і ЦСУ УРСР у двотижневий строк розглянути питання про створення в Будьоннівському районі та місті Прип'яті підвідомчих організацій, що не перебувають на бюджеті республіки.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР

О. ЛЯШКО

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

Інд. 26

 

Додаток
до постанови Ради Міністрів УРСР
від 29 жовтня 1980 р. N 578

РОЗПОДІЛ
додаткової штатної чисельності по органах державного управління і ліміту витрат на їх утримання, що виділяються облвиконкомам

 

Виділяється додатково штатних одиниць

Ліміт витрат на утримання додаткової штатної чисельності /тис. крб./

Всього

в тому числі фонд заробітної плати

Донецький облвиконком

26

13,7

7,5

Київський облвиконком

10

7,3

3,6

Всього

36

21,0

11,1

 

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали