Додаткова копія: Про схвалення доопрацьованого проекту рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку "Про затвердження форми Повідомлення до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку підприємством, що становить суспільний інтерес, про суб'єкта аудиторської діяльності, який надаватиме послуги з аудиту фінансової звітності"

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

від 26 жовтня 2018 року N 745

Про схвалення доопрацьованого проекту рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку "Про затвердження форми Повідомлення до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку підприємством, що становить суспільний інтерес, про суб'єкта аудиторської діяльності, який надаватиме послуги з аудиту фінансової звітності"

Відповідно до пункту 13 статті 8 Закону України "Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні", частини восьмої статті 29 Закону України "Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність" (Закон N 2258-VIII) Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку вирішила:

1. Схвалити доопрацьований проект рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку "Про затвердження форми Повідомлення до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку підприємством, що становить суспільний інтерес, про суб'єкта аудиторської діяльності, який надаватиме послуги з аудиту фінансової звітності", що додається*.


* Не наводиться.

2. Департаменту міжнародної співпраці та комунікацій (О. Юшкевич) забезпечити опублікування повідомлення про оприлюднення проекту рішення в офіційному друкованому виданні Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

3. Департаменту систематизації та аналізу фінансової звітності учасників ринків капіталу та пруденційного нагляду (К. Рафальська):

забезпечити оприлюднення проекту рішення на офіційному веб-сайті Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку;

забезпечити подання проекту рішення на погодження до заінтересованих органів.

4. Контроль за виконанням цього рішення залишаю за собою.

 

Голова Комісії

Т. Хромаєв

 

Протокол засідання Комісії
від 26 жовтня 2018 р. N 63

 
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали