ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 18.05.2012 р. N 831

Київ

Про схвалення концепції "Міського енергетичного плану Києва"

Відповідно до підпунктів 2, 5 пункту "а" статті 27 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", розпорядження Кабінету Міністрів України від 15.03.2006 N 145-р "Про схвалення енергетичної стратегії України на період до 2030 року", з урахуванням Меморандуму про взаєморозуміння щодо співробітництва в рамках технічної допомоги для розвитку фінансово життєздатної та стабільно працюючої галузі міського теплозабезпечення, укладеного в липні 2011 року між виконавчим органом Київської міської ради (Київською міською державною адміністрацією), Проектом "Реформа міського теплозабезпечення в Україні" та ТОВ "ДТЕК", розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 16.11.2011 N 2126 "Про утворення Дорадчого комітету з питань сталого енергетичного розвитку м. Києва" (Розпорядження N 2126), розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 10.11.2011 N 2086 "Про утворення робочих груп в рамках Проекту "Реформа міського теплозабезпечення в Україні" (Розпорядження N 2086), в межах здійснення функцій органу місцевого самоврядування:

1. Схвалити концепцію "Міського енергетичного плану Києва", що додається.

2. Дорадчому комітету з питань сталого енергетичного розвитку м. Києва та Робочій групі з розробки довгострокового міського енергетичного плану забезпечити розробку "Міського енергетичного плану Києва" відповідно до концепції.

3. Головному управлінню енергетики, енергоефективності та енергозбереження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) подати для затвердження "Міський енергетичний план" у встановленому порядку.

4. Заступникові голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків забезпечити висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови Київської міської державної адміністрації Мазурчака О. В.

 

Голова

О. Попов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали