Додаткова копія: Про схвалення Методичних рекомендацій

НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 10.04.2019 р. N 60-0006/19709

Асоціації українських банків
Незалежній асоціації банків України
Банкам України

Про схвалення Методичних рекомендацій

Направляємо для використання та керівництва в роботі рішення Правління Національного банку України "Про схвалення Методичних рекомендацій щодо порядку складання приміток до фінансової звітності банків України" від 09 квітня 2019 року N 274-рш (далі - Методичні рекомендації) (див. окремо в базі).

Методичні рекомендації містять приклади розкриття інформації у примітках до фінансової звітності відповідно до вимог міжнародних стандартів фінансової звітності, зокрема: оновлена інформація щодо розкриття інформації згідно з МСФЗ 7 "Фінансові інструменти: розкриття інформації", МСФЗ 9 "Фінансові інструменти", МСФЗ 16 "Оренда". При цьому банк самостійно визначає формат та структуру приміток до фінансової звітності з урахуванням розміру банку, виду та обсягу здійснюваних ним операцій.

Звертаємо вашу увагу, що приклади розкриття інформації до фінансової звітності, наведені в Методичних рекомендаціях, не є обов'язковими, а містять рекомендаційний характер.

Додаток: Рішення_274 на 103 арк.

 

Головний бухгалтер - директор
Департаменту бухгалтерського обліку

Б. Лукасевич
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали