МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ТА БУДІВНИЦТВА УКРАЇНИНАУКОВО-ТЕХНІЧНА РАДА

РІШЕННЯ

від 16 червня 2011 року N 61

Про схвалення Настанови із застосування нормативних документів з питань планування територій

Розглянувши проект Настанови із застосування нормативних документів з питань планування територій, науково-технічна рада вирішила:

1. Схвалити Настанову із застосування нормативних документів з питань планування територій (далі-Настанова) з урахуванням висловлених на засіданні зауважень.

2. Рекомендувати керуватись Настановою до набуття чинності змін до державних будівельних норм ДБН Б.1-3-97 "Склад, зміст, порядок розроблення, погодження та затвердження генеральних планів міських населених пунктів", ДБН Б.1.1-11:2011 "Склад і зміст схем планування території Автономної Республіки Крим т...

 

Доступ до документа «Рішення Міністерства регіонального розвитку та будівництва України від 16.06.2011 № 61 Про схвалення Настанови із застосування нормативних документів з питань планування територій» обмежений. Весь текст доступний користувачам Норматив PRO.

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали