КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 18.11.2011 р. N 1310

Про схвалення проекту доповнення та зміни до Програми залучення інвестицій та поліпшення інвестиційного клімату в Київській області на 2010 - 2012 роки

Відповідно до законів України "Про місцеві державні адміністрації", "Про інвестиційну діяльність", "Про режим іноземного інвестування":

1. Схвалити проект доповнення та зміни до Програми залучення інвестицій та поліпшення інвестиційного клімату в Київській області на 2010 - 2012 роки, затвердженої рішенням Київської обласної ради від 29.07.2010 N 754-33-V (далі - Програма), що додається.

2. Головному управлінню економіки облдержадміністрації у встановленому порядку організувати подання облдержадміністрацією проекту доповнення та зміни до Програми на розгляд Київській обласній раді.

3. Після затвердження Київською обласною радою у встановленому порядку проекту доповнення та зміни до Програми Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації спільно із Головним управлінням економіки облдержадміністрації забезпечити фінансування пункту 3.15 Програми.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Виконуючий обов'язки
голови адміністрації

Я. М. Москаленко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали