КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 26.12.2011 р. N 1526

Про схвалення проекту Київської обласної програми "Розвиток молочного скотарства в Київській області на період до 2015 року"

Відповідно до законів України "Про місцеві державні адміністрації", "Про державну підтримку сільського господарства України", з метою підтримки сільськогосподарських товаровиробників області у виробництві стратегічно важливих видів сільськогосподарської продукції, для забезпечення продовольчої безпеки:

1. Схвалити проект Київської обласної програми "Розвиток молочного скотарства в Київській області на період до 2015 року" (далі - Програма), що додається.

2. Першому заступнику голови Київської обласної державної адміністрації Москаленку Я. М. організувати подання обласною державною адміністрацією зазначеного проекту на розгляд Київській обласній раді.

3. Після затвердження в установленому порядку Програми Київською обласною радою:

3.1. Головному управлінню агропромислового розвитку, райдержадміністраціям, міськвиконкомам (міст обласного значення) забезпечити виконання Програми.

3.2. Рекомендувати Головному фінансовому управлінню, при формуванні проекту обласного бюджету на наступний бюджетний період, передбачити кошти на фінансування заходів Програми, виходячи із реальних можливостей обласного бюджету та його пріоритетів.

3.3. Координацію робіт, пов'язаних із реалізацією Програми, покласти на Головне управління агропромислового розвитку облдержадміністрації.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Москаленка Я. М.

 

Голова адміністрації

А. Й. Присяжнюк

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали