МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 04.11.2011 р. N 319-р

Про схвалення проекту обласної Програми розроблення містобудівної документації на 2012 - 2015 роки

Відповідно до статей 20, 25 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", протоколу засідання Кабінету Міністрів України від 17 серпня 2011 року N 59 "Про стан розвитку житлового будівництва, добудови об'єктів незавершеного будівництва та реалізації органами виконавчої влади Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності":

1. Схвалити проект Програми розроблення містобудівної документації у Миколаївській області на 2012 - 2015 роки (далі - Програма), що додається (додається до оригіналу).

2. Головам районних державних адміністрацій:

2.1. Забезпечити підготовку та затвердження в установленому чинним законодавством порядку відповідних місцевих програм розроблення містобудівної документації.

2.2. Передбачити фінансування визначених місцевими програмами завдань за рахунок видатків місцевих бюджетів на відповідний рік.

3. Запропонувати сільським, селищним, міським головам:

3.1. Забезпечити підготовку та затвердження в установленому порядку відповідних місцевих програм розроблення містобудівної документації, зокрема: оновлення генеральних планів населених пунктів, розроблення зонування та детальних планів територій, планів червоних ліній, розділів цивільного захисту (оборони) тощо.

3.2. Передбачити фінансування проектних робіт, визначених місцевими програмами, за рахунок видатків місцевих бюджетів на відповідний рік та інших джерел не заборонених законодавством.

4. Доручити головам райдержадміністрацій та запропонувати сільським, селищним, міським головам забезпечити неухильне виконання обласної, районних та інших місцевих програм розроблення містобудівної документації і щокварталу до 15 числа місяця, наступного за звітним періодом, інформувати управління регіонального розвитку, містобудування та архітектури облдержадміністрації про стан їх реалізації для узагальнення та подальшого інформування Міністерства регіонального розвитку, містобудування та житлово-комунального господарства України.

5. Управлінню регіонального розвитку, містобудування та архітектури облдержадміністрації (Атанасову) узагальнену інформацію про стан виконання обласної, районних та інших місцевих програм розроблення містобудівної документації надавати голові облдержадміністрації щокварталу до 25 числа місяця, наступного за звітним періодом.

6. Управлінню регіонального розвитку, містобудування та архітектури облдержадміністрації подати в установленому порядку проект Програми на затвердження Миколаївській обласній раді.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Ніколенка Г. Б.

 

Голова облдержадміністрації

М. П. Круглов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали