ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 26.04.2011 р. N 180

Про схвалення проекту Обласної програми створення і використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків на 2011 - 2015 роки

Відповідно до статей 2, 6, 33, 35, 39, Закону України "Про місцеві державні адміністрації", на виконання Закону України "Про захист населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру" та постанови Кабінету Міністрів України від 29 березня 2001 року N 308 "Про порядок створення і використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків":

1. Схвалити проект Обласної програми створення і використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків на 2011 - 2015 роки (далі - Програма), що додається (додається до оригіналу).

2. Управлінню з питань надзвичайних ситуацій облдержадміністрації (В. Ромко) внести в установленому порядку проект Програми на розгляд чергової сесії для затвердження обласною радою.

3. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації (І. Никитюк) передбачати щороку під час формування обласного бюджету кошти на реалізацію Програми, виходячи з реальних можливостей бюджету.

4. Районним державним адміністраціям та виконкомам міських (міст обласного значення) рад:

4.1. Протягом III кварталу 2011 року провести відповідну роботу щодо створення місцевих матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків відповідно до затверджених та погоджених з управлінням з питань надзвичайних ситуацій облдержадміністрації номенклатур та обсягів.

4.2. При формуванні місцевих бюджетів передбачати кошти на створення місцевого матеріального резерву.

4.3. До 1 січня 2012 року проінформувати управління з питань надзвичайних ситуацій облдержадміністрації про стан створення місцевого матеріального резерву.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації О. Башкаленка.

 

Голова обласної
державної адміністрації

Б. Клімчук

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали