НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

від 1 березня 2018 року N 123

Про схвалення проекту рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку "Про затвердження вимог до повідомлення про намір скористатися правами, передбаченими статтею 652 Закону України "Про акціонерні товариства"

Відповідно до пункту 13 статті 8 Закону України "Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні", пункту 2 розділу II "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України від 23 березня 2017 року N 1983-VIII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення рівня корпоративного управління в акціонерних товариствах" (Закон N 1983-VIII) Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку вирішила:

1. Схвалити проект рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку "Про затвердження вимог до повідомлення про намір скористатися правами, передбаченими статтею 652 Закону України "Про акціонерні товариства" (далі - Проект), що додається*.


* Не наводиться.

2. Департаменту корпоративного управління та корпоративних фінансів забезпечити оприлюднення цього рішення на офіційному сайті Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

3. Управлінню міжнародної співпраці та комунікацій забезпечити опублікування повідомлення про оприлюднення Проекту в офіційному друкованому виданні Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку О. Панченка.

 

Голова Комісії

Т. Хромаєв

 

Протокол засідання Комісії
від 01 березня 2018 р. N 11
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали