Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про схвалення проекту рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку "Про внесення змін до Положення про функціонування фондових бірж"

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

від 4 жовтня 2018 року N 693

Про схвалення проекту рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку "Про внесення змін до Положення про функціонування фондових бірж"

Відповідно до абзацу другого статті 3, пунктів 1 та 5 частини першої, пунктів 1, 7 частини другої статті 7, пункту 13 статті 8 Закону України "Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні", статей 23 та 25 Закону України "Про цінні папери та фондовий ринок", Закону України від 16 листопада 2017 року N 2210-VIII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення ведення бізнесу та залучення інвестицій емітентами цінних паперів" (Закон N 2210-VIII) Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку вирішила:

1. Схвалити проект рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку "Про внесення змін до Положення про функціонування фондових бірж" (далі - проект рішення), що додається*.


* Не наводиться.

2. Департаменту міжнародної співпраці та комунікацій (Юшкевич О.) забезпечити опублікування повідомлення про оприлюднення цього проекту рішення в офіційному друкованому виданні Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

3. Департаменту методології регулювання професійних учасників ринку цінних паперів (Курочкіна І.) забезпечити:

оприлюднення проекту рішення на офіційному веб-сайті Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку;

подання проекту рішення на погодження до Державної регуляторної служби України та Державної служби фінансового моніторингу України.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку Тарабакіна Д.

 

Голова Комісії

Т. Хромаєв
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали