Додаткова копія: Про схвалення проекту рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку "Про внесення змін до Положення про порядок складання адміністративних даних щодо здійснення діяльності організаторами торгівлі, оприлюднення інформації та подання відповідних документів до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку"

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

від 4 квітня 2019 року N 198

Про схвалення проекту рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку "Про внесення змін до Положення про порядок складання адміністративних даних щодо здійснення діяльності організаторами торгівлі, оприлюднення інформації та подання відповідних документів до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку"

Відповідно до абзацу другого статті 3, пунктів 1, 10 частини другої статті 7, пункту 13 статті 8 Закону України "Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні", статті 23 Закону України "Про цінні папери та фондовий ринок", Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку вирішила:

1. Схвалити проект рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку "Про внесення змін до Положення про порядок складання адміністративних даних щодо здійснення діяльності організаторами торгівлі, оприлюднення інформації та подання відповідних документів до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку" (далі - проект рішення), що додається*.


* Не наводиться

2. Департаменту методології регулювання професійних учасників ринку цінних паперів (І. Курочкіна) забезпечити оприлюднення повідомлення про оприлюднення проекту рішення та проекту рішення на офіційному веб-сайті Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку Д. Тарабакіна.

 

Голова Комісії

Т. Хромаєв

 

Протокол засідання Комісії
від 04 квітня 2019 р. N 23
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали