Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про схвалення проекту рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку "Про затвердження Змін до Вимог до депозитарного договору між депозитарною установою і Центральним депозитарієм цінних паперів"

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

від 23 травня 2019 року N 278

Про схвалення проекту рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку "Про затвердження Змін до Вимог до депозитарного договору між депозитарною установою і Центральним депозитарієм цінних паперів"

Відповідно до пункту 38 частини другої статті 7 та пункту 13 статті 8 Закону України "Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні", Закону України "Про депозитарну систему України" (Закон N 5178-VI), з метою удосконалення регулювання питань провадження депозитарної діяльності Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку вирішила:

1. Схвалити проект рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку "Про затвердження Змін до Вимог до депозитарного договору між депозитарною установою і Центральним депозитарієм цінних паперів" (далі - Проект), що додається*.


* Не наводиться.

2. Департаменту методології регулювання професійних учасників ринку цінних паперів (Курочкіна І.) забезпечити:

оприлюднення Проекту на офіційному веб-сайті Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку;

внесення Проекту на засідання Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку для затвердження.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку Тарабакіна Д.

 

Голова Комісії

Т. Хромаєв

 

Протокол засідання Комісії
від 23 травня 2019 р. N 32
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали