Додаткова копія: Про схвалення проекту рішення НКРЗІ "Про внесення змін до Ліцензійних умов користування радіочастотним ресурсом України"

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЗВ'ЯЗКУ ТА ІНФОРМАТИЗАЦІЇ

РІШЕННЯ

від 23 жовтня 2018 року N 551

Про схвалення проекту рішення НКРЗІ "Про внесення змін до Ліцензійних умов користування радіочастотним ресурсом України"

Відповідно до Закону України "Про радіочастотний ресурс України" Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації (далі - НКРЗІ), вирішила:

1. Схвалити проект рішення НКРЗІ "Про внесення змін до Ліцензійних умов користування радіочастотним ресурсом України", що додається*.


* Не наводиться.

2. Департаменту ліцензування в установленому порядку подати вказаний проект на погодження до заінтересованих державних органів.

3. Департаменту забезпечення діяльності оприлюднити це рішення шляхом його розміщення на офіційній сторінці НКРЗІ в мережі Інтернет.

 

Голова НКРЗІ

О. Животовський
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали