Додаткова копія: Про схвалення проекту рішення НКРЗІ "Про внесення змін до Порядку маршрутизації трафіка в телекомунікаційній мережі загального користування України"

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЗВ'ЯЗКУ ТА ІНФОРМАТИЗАЦІЇ

РІШЕННЯ

від 6 листопада 2018 року N 577

Про схвалення проекту рішення НКРЗІ "Про внесення змін до Порядку маршрутизації трафіка в телекомунікаційній мережі загального користування України"

Відповідно до статті 18 Закону України "Про телекомунікації", Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, затвердженого Указом Президента України від 23.11.2011 N 1067 (Положення N 1067/2011), Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, вирішила:

1. Схвалити доопрацьований проект рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, "Про внесення змін до Порядку маршрутизації трафіка в телекомунікаційній мережі загального користування України", що додається*.


* Не наводиться.

2. Департаменту зв'язку підготувати в установленому порядку документи для подання проекту акта на погодження до заінтересованих державних органів.

3. Департаменту забезпечення діяльності оприлюднити це рішення шляхом його розміщення на офіційній сторінці НКРЗІ в мережі Інтернет.

 

Голова НКРЗІ

О. Животовський
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали