Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про схвалення проекту рішення НКРЗІ "Про внесення змін до Порядку здійснення державного нагляду за ринком телекомунікацій"

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЗВ'ЯЗКУ ТА ІНФОРМАТИЗАЦІЇ

РІШЕННЯ

від 16 квітня 2019 року N 188

Про схвалення проекту рішення НКРЗІ "Про внесення змін до Порядку здійснення державного нагляду за ринком телекомунікацій"

Відповідно до статей 19 та 191 Закону України "Про телекомунікації", Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, затвердженого Указом Президента України від 23 листопада 2011 року N 1067 (Положення N 1067/2011), Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, вирішила:

1. Схвалити доопрацьований проект рішення НКРЗІ "Про внесення змін до Порядку здійснення державного нагляду за ринком телекомунікацій", що додається*.


* Не наводиться.

2. Департаменту державного нагляду в установленому порядку подати вказаний проект на погодження до Державної регуляторної служби.

3. Департаменту забезпечення діяльності оприлюднити це рішення шляхом його розміщення на офіційній сторінці НКРЗІ в мережі Інтернет.

 

Голова НКРЗІ

О. Животовський
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали