НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЗВ'ЯЗКУ ТА ІНФОРМАТИЗАЦІЇ

РІШЕННЯ

від 23 січня 2018 року N 46

Про схвалення проекту рішення НКРЗІ "Про внесення зміни у додаток 2 до Порядку надання висновків щодо електромагнітної сумісності та дозволів на експлуатацію радіоелектронних засобів і випромінювальних пристроїв"

Відповідно до частини другої статті 14, статей 41, 42 Закону України "Про радіочастотний ресурс України", враховуючи Указ Президента України від 21.07.2015 N 445 "Про забезпечення умов для впровадження системи рухомого (мобільного) зв'язку четвертого покоління" (Указ N 445/2015) та пункт 2 постанови Кабінету Міністрів України від 09 червня 2006 року N 815 "Про затвердження Плану використання радіочастотного ресурсу України", Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, вирішила:

1. Схвалити проект рішення НКРЗІ "Про внесення зміни у додаток 2 до Порядку надання висновків щодо електромагнітної сумісності та дозволів на експлуатацію радіоелектронних засобів і випромінювальних пристроїв" (далі - проект акта), що додається*.


* Не наводиться.

2. Департаменту ліцензування в установленому порядку подати проект акта на погодження до заінтересованих державних органів.

3. Департаменту забезпечення діяльності оприлюднити це рішення шляхом його розміщення на офіційній сторінці НКРЗІ в мережі Інтернет.

 

Голова НКРЗІ

О. Животовський
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали