НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЗВ'ЯЗКУ ТА ІНФОРМАТИЗАЦІЇ

РІШЕННЯ

від 3 липня 2018 року N 349

Про схвалення проекту розпорядження Кабінету Міністрів України "Про затвердження плану заходів щодо покращення якості послуг рухомого (мобільного) зв'язку"

Відповідно до Регламенту Кабінету Міністрів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.07.2007 N 950, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, вирішила:

1. Схвалити проект розпорядження Кабінету Міністрів України "Про затвердження плану заходів щодо покращення якості послуг рухомого (мобільного) зв'язку", що додається*.


* Не наводиться.

2. Департаменту правового забезпечення підготувати в установленому порядку документи для подання проекту розпорядження на розгляд Кабінету Міністрів України.

3. Департаменту забезпечення діяльності оприлюднити це рішення шляхом його розміщення на офіційній сторінці НКРЗІ в мережі Інтернет

 

Голова НКРЗІ

О. Животовський
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали