КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 10.10.2011 р. N 1111

Про схвалення проекту змін до Програми ліквідації наслідків підтоплення території в містах і селищах Київської області у 2003 - 2030 роках

Відповідно до Закону України "Про місцеві державні адміністрації" та з метою розв'язання проблем з ліквідації наслідків підтоплення територій в містах і селищах Київської області, забезпечення екологічно безпечних умов проживання, створення сприятливих умов для життєдіяльності населення:

1. Схвалити проект змін до Програми ліквідації наслідків підтоплення в містах і селищах Київської області у 2003 - 2030 роках, затвердженої рішенням Київської обласної ради від 26.07.2011 N 159-08-VI (далі - Програма) згідно з додатком.

2. Першому заступникові голови облдержадміністрації Москаленку Я. М. у встановленому порядку організувати подання облдержадміністрацією проекту змін до Програми на розгляд Київській обласній раді.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Москаленка Я. М.

 

Голова адміністрації

А. Й. Присяжнюк

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали