ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

НАКАЗ

від 3 травня 2012 року N 25

Про систему обліку публічної інформації в ДСЗПД

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2011 року N 1277 "Питання системи обліку публічної інформації" (Постанова N 1277), для забезпечення збереження та доступу до публічної інформації шляхом створення, функціонування і ведення системи обліку публічної інформації наказую:

1. Запровадити в ДСЗПД облік публічної інформації, який здійснювати у відповідності до Положення про систему обліку публічної інформації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2011 року N 1277 "Питання системи обліку публічної інформації" (Постанова N 1277).

2. Встановити, що система обліку публічної інформації в ДСЗПД складається з:

електронної бази даних документів, що містять публічну інформацію та знаходяться у володінні ДСЗПД (далі - База даних);

електронного реєстру документів, що містять публічну інформацію та знаходяться у володінні ДСЗПД (далі - Реєстр), за формою затвердженою цим наказом.

3. Відповідальним структурним підрозділом за формування та ведення Бази даних, а також Реєстру визначити Сектор документального забезпечення (Кузьменко С. М.).

4. Відповідальним за оприлюднення Реєстру на офіційному веб-сайті у порядку, встановленому наказом ДСЗПД від 29 лютого 2012 року N 14, визначити Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення (Павленко О. В.).

5. Відділу бухгалтерського обліку, звітності, організаційного та ресурсного забезпечення, технічного захист) інформації та захисту персональних даних (Негода Л. М.) забезпечити створення системи обліку публічної інформації в ДСЗПД, а також забезпечення безперебійного доступу до Реєстру, розміщеного на офіційному веб-сайті.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови ДСЗПД Козака В. Ф. згідно з розподілом функціональних обов'язків.

 

Голова Служби

О. І. Мервінський


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Державної служби України з питань захисту персональних даних
03.05.2012 N 25


Форма електронного реєстру документів, що містять публічну інформацію та знаходяться у володінні ДСЗПД

Номер облікової картки

Назва документа

Номер документа

Дата надходження або створення документа

Джерело інформації

Галузь, ключові слова

Форма зберігання документа

Вид документа

Місце зберігання документа

1

2

3

4

5

6

7

8

9

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали