ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 20 жовтня 2011 року N 296

Про скасування наказів Державного комітету телебачення і радіомовлення України, що не були подані на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України

З метою поліпшення стану додержання законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів наказую:

1. Скасувати накази Державного комітету телебачення і радіомовлення України, як такі, що підлягали державній реєстрації в Міністерстві юстиції України, але на державну реєстрацію не подавались:

від 31 січня 2004 року N 14 "Про затвердження нормативно-технічної документації";

від 14 червня 2011 року N 143 "Про затвердження науково-технічної продукції "Перелік робіт із шкідливими і важкими та особливо шкідливими та особливо важкими умовами праці робітників у видавничо-поліграфічній сфері" (Наказ N 143).

2. Керівникам структурних підрозділів забезпечити неухильне дотримання вимог щодо додержання законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів.

3. Департаменту видавничої справи і преси (Кононенко О. А.) забезпечити направлення копії цього наказу до Міністерства юстиції України.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Голови Державного комітету телебачення і радіомовлення України Мураховського А. Л.

 

Голова Держкомтелерадіо України

О. В. Курдінович

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали