ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 21 квітня 2010 року N 535

Про скасування наказу ФДМУ від 20.02.2007 N 299 "Про затвердження Примірного положення про порядок розгляду питань щодо розпорядження та використання майна ВАТ"

У зв'язку з набранням чинності Закону України "Про акціонерні товариства", враховуючи норми Цивільного кодексу України, Господарського кодексу України, Закону "Про управління об'єктами державної власності", з метою впорядкування процедури розпорядження та використання майна, переданого під час приватизації (корпоратизації) до статутних капіталів господарських товариств, наказую:

1. Скасувати наказ ФДМУ від 20.02.2007 N 299 "Про затвердження Примірного положення про порядок розгляду питань щодо розпорядження та використання майна ВАТ".

2. Головам правлінь господарських товариств, в яких корпоративні права держави становлять 50 і більше відсотків акцій статутного капіталу, привести внутрішні положення про порядок розгляду питань щодо розпорядження та використання майна товариств у відповідність з вимогами Закону України "Про акціонерні товариства".

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на в. о. заступника Голови Фонду В. Кальніченко.

 

Голова Фонду

О. Рябченко





 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали