Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про скасування наказу Мінвуглепрому від 02.10.2008 N 518

МІНІСТЕРСТВО ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 18 листопада 2010 року N 461

Про скасування наказу Мінвуглепрому від 02.10.2008 N 518

Відповідно до Господарського та Цивільного кодексів України, законів України "Про управління об'єктами державної власності", "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", враховуючи звернення Державного відкритого акціонерного товариства "Червоноградська матеріально-технічна база" (далі - ДВАТ "Червоноградська матеріально-технічна база") (лист від 14.10.2010 N 1) та звернення Державного підприємства "Львіввугілля" (далі - ДП "Львіввугілля") (лист від 15.10.2010 N 6.3/1975), наказую:

1. Скасувати наказ Мінвуглепрому від 02.10.2008 N 518 "Про ліквідацію ДВАТ "Червоноградська матеріально-технічна база".

2. Припинити діяльність ДВАТ "Червоноградська матеріально-технічна база" (код ЄДРПОУ 00183354), розташованого за адресою: 80100, с. Острів, Сокальський р-н, Львівська обл., шляхом реорганізації - приєднання його до ДП "Львіввугілля" (код ЄДРПОУ 32323256).

3. Утворити комісію з припинення діяльності у складі:

- Шипота Володимир Васильович (ідентифікаційний номер [...]) - начальник відокремленого підрозділу "Управління "Західвуглепостач" ДП "Львіввугілля", голова комісії;

- Шевчук Інна Іванівна (ідентифікаційний номер [...]) - головний бухгалтер відокремленого підрозділу "Управління "Західвуглепостач" ДП "Львіввугілля", член комісії;

- Коцюба Ганна Дмитрівна (ідентифікаційний номер [...]) - головний бухгалтер ДВАТ "Червоноградська матеріально-технічна база", член комісії;

- Бойчун Ярослава Петрівна (ідентифікаційний номер [...]) - перший заступник головного бухгалтера ДП "Львіввугілля", член комісії;

- Хробак Анна Василівна (ідентифікаційний номер [...]) - начальник юридичного відділу ДП "Львіввугілля", член комісії;

- Калимон Валентина Миколаївна (ідентифікаційний номер [...]) - заступник начальника відділу оргструктур та реформування власності ДП "Львіввугілля", член комісії.

4. Голові комісії з припинення діяльності ДВАТ "Червоноградська матеріально-технічна база" Шипоті В. В.:

4.1. У встановленому порядку забезпечити опублікування у спеціальному додатку до газети "Урядовий кур'єр" та/або в офіційному друкованому виданні органу державної влади чи органу місцевого самоврядування, за місцем знаходження юридичної особи, інформації про припинення діяльності ДВАТ "Червоноградська матеріально-технічна база", порядок та термін заяви претензій кредиторами; наявних (відомих) кредиторів повідомити персонально у письмовій формі.

4.2. Установити строки для заявлення вимог кредиторами протягом двох місяців із дня публікації повідомлення про припинення діяльності ДВАТ "Червоноградська матеріально-технічна база".

4.3. У встановленому порядку повідомити державного реєстратора про прийняте рішення щодо припинення діяльності юридичної особи та подати йому необхідні документи для внесення до Єдиного державного реєстру відповідних записів.

4.4. У встановленому порядку попередити працівників ДВАТ "Червоноградська матеріально-технічна база" про припинення діяльності підприємства та забезпечити дотримання їх соціально-правових гарантій у порядку та на умовах, визначених чинним законодавством.

4.5. Здійснити інвентаризацію майна ДВАТ "Червоноградська матеріально-технічна база" станом на 15.01.2011 і за її результатами скласти передавальний баланс, який в строк до 25.01.2011, але не раніше закінчення строку для пред'явлення вимог кредиторами, з висновками комісії подати Мінвуглепрому на затвердження.

4.6. Здійснити всі інші передбачені законодавством заходи, пов'язані з припиненням діяльності ДВАТ "Червоноградська матеріально-технічна база".

4.7. Не пізніше двох робочих днів від дати завершення процедури припинення діяльності, яка передбачена чинним законодавством, забезпечити подання державному реєстратору документів, необхідних для здійснення державної реєстрації припинення діяльності ДВАТ "Червоноградська матеріально-технічна база".

4.8. Припинення діяльності ДВАТ "Червоноградська матеріально-технічна база" здійснити до 01.05.2011.

4.9. Щомісяця надавати Управлінню майнових відносин Мінвуглепрому інформацію про стан виконання цього наказу.

4.10. Після завершення процедури припинення діяльності ДВАТ "Червоноградська матеріально-технічна база" надати Управлінню майнових відносин Мінвуглепрому інформацію про внесення запису до державного реєстру про припинення його діяльності.

5. Керівнику ДП "Львіввугілля" вжити необхідних заходів щодо виконання даного наказу та привести свої рішення у відповідність з ним відповідно до чинного законодавства та Галузевої угоди.

6. Установити, що ДП "Львіввугілля" є правонаступником усіх прав і обов'язків ДВАТ "Червоноградська матеріально-технічна база".

7. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Пшеничку О. В.

 

Міністр 

Ю. Ященко 


 
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали